Ukrajince bylo v letadle takové horko, že vylezla ven. Záběry nahání hrůzu, v pozadí znějí sirény a všichni panikaří

Ženě bylo po přistání takové horko, že udělala naprosto nečekanou věc. Šokovaná posádka letadla okamžitě zavolala zásahovou jednotku. Video z incidentu se šíří po internetu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Žena původem z Ukrajiny cestovala do tureckého města Antalya. Po přistání jí však bylo tak velké horko, že nevydržela čekat na přistavení schodů k výstupu z letadla, a tak udělala šokující věc. Za pár minut se na letišti rozezněly sirény a přímo na přistávací plochu dorazily zásahové jednotky. Něco takového jste ještě nikdy neviděli.

Chtěla jen pohodlí

Během letu běžela sice v letadle klimatizace, ale vždy po přistání stroje se vypíná. Tato žena to bez ní nemohla vydržet ani pár minut. Jen pár vteřin po zastavení letounu se rozhodla udělat vše pro své pohodlí, a proto přistoupila k riskantnímu manévru, který nikdo ze spolucestujících nečekal. Celému incidentu přihlíželi i šokovaní stevardi, již chtěli ihned jednat.

Nebezpečný manévr mohl skončit špatně

Žena bez jakéhokoliv povolení otevřela nouzový východ nad křídlem letadla a vylezla vzniklým otvorem přímo na křídlo. Tam se nadýchala čerstvého vzduchu a plánovala se vrátit zpět dovnitř. V onu chvíli jeden z lidí na letištní ploše vytáhnul svůj mobilní telefon a celý incident natočil, čehož si dáma na křídle vůbec nevšimla.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Posádka z ní měla strach

Stevardi byli přirozeně ve velkém šoku, protože něco takového se nikdo dříve neodvážil udělat. Báli se, že je žena pod vlivem alkoholu nebo nějaké drogy, a tak by mohla ublížit sobě či někomu jinému. Neváhali proto dlouho a na místo zavolali policii, záchrannou službu a místní hasiče, aby se o vzniklou situaci ihned postarali.

Dostala se na černou listinu

Žena policistům sdělila, že je na cestě z dovolené s manželem a dvěma malými dětmi. Na palubě se jí prý udělalo špatně z horka. Není jisté, zda dostala pokutu, ale s touto aerolinií už nikam nepoletí. Po tomto činu byla bezprostředně umístěna na černou listinu. Svým dětem navíc rozhodně nebyla dobrým příkladem. Její čin mohl bez příjezdu policistů skončit velmi špatně, protože z křídla není obtížné spadnout.

Jak byste reagovali na místě posádky letadla?

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů