Žena se probudila po 5 měsících v kómatu. Zjistila, že její přítel mezitím utekl za jinou

Žena se probudila po 5 měsících z kómatu a její přítel dělal, jako by nikdy neexistovala. Zůstala tak v nejtěžší životní situaci úplně sama.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Brie Duvalová prožila jednu z nejtěžších chvil ve svém životě úplně sama. Když se probudila po 5 měsících z kómatu, očekávala, že jí její přítel bude pomáhat a podpoří ji v léčbě. Místo toho nedostala ani SMS zprávu na telefon, a dokonce ani netušila, kde její milý je. Ocitla se tak ve velmi špatné situaci, z níž nevěděla, jak se dostat ven. Nakonec se rozhodla celý svůj příběh sdílet na sociálních sítích, a podpořit tak lidi, kteří se ocitli v podobné situaci jako ona.

Pád do kómatu

Jedné srpnové noci Kanaďanka Brie propadla 10metrovým otvorem na parkovišti a upadla do kómatu. Utrpěla vážné poškození mozku a byla 5 měsíců na jednotce intenzivní péče. Její přítel, se kterým žila v Austrálii 4 roky, ji ale ani jednou v nemocnici nenavštívil, a dokonce se ani nezajímal o její zdravotní stav. Ten se mezitím totiž zhoršoval a Brie dostávala pouze 10% šanci na přežití. Nakonec ji lékaři z přístrojů neodpojili a ona se probrala.

Čekala ji nemilá zpráva

Když otevřela svůj telefon, aby mu zavolala, že už je vzhůru, zjistila, že si ji všude zablokoval a nemůže ho kontaktovat. Byla velmi zmatená a snažila se zjistit důvod jeho náhlého odchodu. V tom si všimla zprávy od jiné ženy, která jí napsala, že její bývalý přítel je teď s ní a stará se o její děti. Také tam stála prosba o to, aby ho už nekontaktovala. Tímto se definitivně rozpadl celý její život, ale i tak se rozhodla pokračovat v zotavování se a opětovném učení se základních věcí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Největší podpora v rodičích

I přes to, že kvůli covidovým opařením nemohli rodiče svoji dceru v australské nemocnici navštívit, stali se její oporou. Následně se rozhodla vrátit zpět do Kanady, kde pracovala na zlepšení svého zdravotního stavu. Jako určitá forma terapie určitě zafungovalo sdílet svůj příběh na sociálních sítích. Tak to v dnešní době dělá spousta lidí. Je to podobné jako psaní deníku, až na to, že všechny věci, které s lidmi sdílíte, jsou veřejné a všichni si je mohou přečíst.

Samotná Brie získala od fanoušků na svůj příběh velké ohlasy – její video o životě po kómatu vidělo přes 10 milionů lidí. Proto se rozhodla v natáčení videí pokračovat a průběžně odpovídá na různé dotazy.

Co si myslíte o chování jejího přítele?

Zdroj: hotcomagirl1
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Autor článku

Aneta

Zobrazit další články