Dlouhá léta žila jako bezdomovec. Ačkoliv jí náleželo 20 milionů, nikdy si je nevyzvedla

Žena žila na ulici jako bezdomovkyně a mnoho lidí se ji snažilo najít kvůli důležité zprávě. Později zjistili pouze to, že zemřela, aniž by tušila o svém velkém dědictví.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Někteří lidé se v životě ocitnou na ulici i přesto, že dělají všechno proto, aby se tak nestalo. Bohužel život není příliš jednoduchý, a proto můžete vídat mnoho lidí, kteří svůj boj se životem nezvládli a ocitli se na ulici. Žít jako bezdomovec není vůbec jednoduché a do této situace se dostala i tato žena. Dlouho o ní nikdo nevěděl a když zdědila obrovské jmění po své matce, mnoho lidí se jí snažilo najít. Tento příběh však nedopadl tak, jak všichni doufali.

Žena neměla jednoduchý život

Cathy Booneová neměla příliš jednoduchý život, protože když se její rodiče rozvedli, otec se znovu oženil, ale stále byl s Cathy v kontaktu. Její život se odehrával v Portlandu a jako dospělá pracovala v neziskové organizaci. Později se přestěhovala zpět do Astorie ke své matce. Její matka bohužel zemřela a Cathy tento fakt nesla velmi těžce, objevily se u ní i psychické problémy. Nemohla se vyrovnat se ztrátou matky a kvůli všem problémům se úplně stáhla ze světa a nikdo o ní nevěděl.

Cathy zdědila peníze, ale nevěděla o tom

Protože její matka zemřela, začalo dědické řízení. V tom se zjistilo, že Cathy zdědila obrovské jmění po své zesnulé matce, ale Cathy nemohl nikdo dlouho najít. Její otec, zbytek rodiny ani přátelé netušili o tom, že zdědila okolo 20 000 000 Kč, ale věděli jen o tom, že ji chtějí najít. Dokonce si najali soukromého detektiva, ale neúspěšně. Jednoho dne však přišli na to, kde je a kde byla celou dobu, když ji hledali.

Smutná zpráva pro všechny

Když se Cathy našla, bylo to bohužel za jiných okolností, než by si všichni přáli. V nemocnici totiž umřela na respirační problémy a celá rodina byla ve velkém šoku, když se dozvěděli, jak doposud žila. Cathy celou dobu žila na ulici a měla zdravotní problémy. Kdyby ovšem věděla o tom, jaké peníze zdědila, celá situace by mohla dopadnout jinak a ona by stále žila. Aby přežila, navštěvovala útulek pro lidi bez domova, kde si našla mnoho přátel. Ti o ní říkají, že i přes velké trápení se stále usmívala.

iZdroj fotografie: Pixabay

Každý den se snažila najít potřeby pro přežití a její život byl hodně těžký, a přitom jí hledalo mnoho lidí, kteří jí chtěli sdělit, že zdědila hodně peněz a již nemusí žít na ulici. Matčin právní zástupce se s ní pokoušel několikrát spojit, nechával jí vzkazy na Facebooku, volal jí, zveřejňoval inzeráty v novinách a kontaktoval její příbuzné. Otec Cathy si není jistý, zda tušila o svém dědictví, jelikož měla psychické problémy a o peníze se pravděpodobně vůbec nestarala.

Cathy zemřela na dýchací potíže

O Cathy mohli mluvit nejvíce její přátelé z útulku pro bezdomovce, kam docházela každý den. Velice ráda zde spala ve svém oblíbeném pyžamu a našla si zde mnoho přátel. S jedním chodila pravidelně na kávu a její přítel se do ní dokonce zamiloval. Další lidé o ní mluvili pouze pozitivně. V zimním období se u ní ale objevily dýchací potíže. Byla proto odvezena do nemocnice, kde následně zemřela.

Otec lituje, že se více nesnažil

Otec Cathy Jack Spithill prozradil, že jeho dcera byla opravdu dobrým člověkem, dokud neměla psychické problémy. Zároveň mu bylo jeho dcery velice líto, protože její dědictví mohlo velmi pomoci k tomu, aby žila lépe, ale ona o něm vůbec netušila. Jack se také svěřil s tím, že věří tomu, že sama dcera by se neobrátila na advokáta, aby věděla, zda po matce něco zdědila. Když o ní nevěděl, doufal, že je mezi lidmi, kteří ji pomohou žít lepším životem. Po její smrti však velmi lituje toho, že se s ní příliš nebavil a neřešil její psychické problémy.

iZdroj fotografie: Pixabay

Peníze připadly státu

Jelikož se o peníze nikdo nepřihlásil a majitelka byla nedohledatelná, soudce rozhodl, aby peníze připadly státu. Takový postup je zcela běžný, když se o peníze / dědictví dlouhou dobu nikdo nepřihlásí a nelze danou osobu dohledat. Manažerka pracující na oregonském oddělení státních pozemků Claudia Ciobanuová uvedla, že se Cathy snažil právník najít celý rok.

Bylo jí velice líto, že to dopadlo takto, protože se stačilo spojit jen s právníkem a Cathy mohla získat velké dědictví, které by ji usnadnilo život. Takto malý krok stačil, aby Cathy naprosto změnila život, ale pokud by peníze sama nechtěla, mohla je rozdělit mezi své 2 děti nebo je rozdělit do celé rodiny.

Jaké další kroky měly být podle vás učiněny, aby se Cathy našla?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tchyně mě naučila dávat do záchodu čajové sáčky. Dokud jsem to nezkusila, nevěřila jsem, že to může mít nějaký účinek
Události247.cz
Události247.cz
Putin má sám z jaderných zbraní strach. Bojí se oprávněně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Daniela názorně ukázala, jak uvařit zázvorový čaj, aby měl nejsilnější účinek. Dvěma ze 3 způsobů se připravujeme o živiny
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo najde skryté tváře? Jen hrstka lidí dokáže prokázat silný smysl pro detail, chce to maximální soustředěnost