Žena v 9. měsíci těhotenství vstoupila na taneční parket. Po několika okamžicích všem vyrazila dech

V těhotenství je důležité, aby ženy dodržovaly pokyny od svého lékaře. Zatímco někteří lékaři ženám říkají, aby se vyhýbaly cvičení, jiní doporučují pokračovat v tom, co dělaly před těhotenstvím.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Běžné sportovní aktivity žen většinou zahrnují jogging, turistiku, plavání nebo tanec. Jedna nastávající maminka dokázala, že je nezastavitelná. Svůj oblíbený tanec si dopřává i v pokročilém stádiu těhotenství. Žena tancovala i v době, kdy měla pouhých pět týdnů do termínu porodu. Jak jí to šlo, se můžete podívat na videu, které se stalo virálním a má více než 16 milionů zhlédnutí.

Žena stále chodila do tanečního studia

Na videu vidíte ženu v 35. týdnu těhotenství, kdy se většina nastávajících maminek potýká s nejrůznějším nepohodlím. Často je trápí bolesti zad nebo únava. Tato žena však stále navštěvuje taneční studio a provozuje svůj oblíbený koníček. Žena své těhotenství, které se považuje za nejkrásnější období v životě, dává jasně na odiv v přiléhavých krátkých černých šatech. Nastávající maminka se pomalu dostává na parket a poté začne hrát píseň Despacito od Luise Fonsiho.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ještě předtím, než se začne naplno věnovat tanci salsy, předvádí žena sexy pohyby. Pomocí paží spojených se smyslnými výrazy v obličeji upoutá pozornost nejednoho diváka. Žena dále pokračuje v ladných pohybech a její taneční schopnosti se stávají patrnějšími. Ačkoli tato žena nosí pod srdcem nový život, který ji pohyb značně ztěžuje, pohybuje se s grácií. Bezchybně proudí z jedné taneční pozice do druhé. Její pohyby se absolutně trefují do rytmu hudby.

Sama tancuje jen chvíli, má partnera

Po chvíli, kdy žena ovládá taneční parket osamocená, se na scéně objeví také muž. Je to její taneční partner. Společně následně zatancují skvělou a sexy salsu. Poté, co se k ní její taneční partner přiblíží, přitiskne svou tvář na její. Okamžitě je cítit chemie, která mezi nimi proudí. Nevíme, zda je tento muž jen taneční partner, nebo i partner životní a otec nenarozeného dítěte. Jedno je však jasné. Tito dva společně sdíleli již mnoho intimních tanců. Jak hudba zesiluje, zvyšují se i pohyby.

iZdroj fotografie: Pixabay

V jednom okamžiku se pár rozdělí a začne tancovat bok po boku. Žena musí vzhledem k pohybům děťátka koordinovat svou rovnováhu, její kroky jsou však i přesto pevné. Ve chvíli, kdy se pár vrátí k sobě, ji muž vede krásnými otočkami. Toto video je opravdu dechberoucí a velkolepé. Zajisté by mělo být také inspirací pro ostatní těhotné ženy. Je na něm krásně vidět, že pokud žena chce, zvládne opravdu všechno. Ani rostoucí těhotenské bříško nemusí být žádnou překážkou.

Zdroj: Mamas Con Ganas

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla