Žena strávila celých 14 dní karantény ve svém autě, zatímco hledala volné místo k zaparkování

Občas se stanou situace, které jsou velice zajímavé. Ica Kukor strávila karanténu 14 dní v autě, protože nemohla najít parkovací místo. Z hledání místa si odnesla spoustu zážitků.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Najít volné parkovací místo bývá v dnešní době velkým oříškem. Mnoho rodin má již dospělé děti, a proto každý člen domácnosti vlastní jedno auto. Parkovacích míst začíná být poměrně málo a lidé velice často objíždí bloky, aby našli alespoň jedno volné parkovací místo.

Žena hledala 14 dní volné místo na zaparkování

Budapešťanka Ica Kukor strávila 14 dní v karanténě, zatímco hledala volné místo k zaparkování. Může si tak být velice jistá, že již není napadena koronavirem nebo jinou nemocí, která by se přenášela z člověka na člověka. Jistá si tím může být proto, že celou karanténu strávila v autě. Rozhodla se tedy cestovat po městě a prozkoumávat okolí. Přitom měla v plánu hledat volné parkovací místo.

iZdroj fotografie: Pixabay

Určitě to pro ni bylo zajímavé a ze začátku plné adrenalinu. Karanténa v autě pro ní byla zpočátku podobná prohlídce města. První dva dny byly velice zajímavé, protože projela pro ni neznámé ulice ve městě a objevovala nová místa. Zmapovala si nově otevřené kavárny, zajímavé památky a nové obchody.

Na cestě potkala staré známé

Během svých cest potkávala i staré známé, které velmi dlouho neviděla. Shodou okolností její známí také hledali místo k zaparkování. Dlouze si s nimi povídala a vyprávěli si společné příběhy, dokud se kolona za nimi nestala obrovskou. Na nějakou chvíli tedy zablokovali cestu. Poté se každý vydal znovu na svou trasu.

iZdroj fotografie: Pixabay

Větší problémy začaly až desátým dnem, kdy se Ice Kukor podařilo najít volné parkovací místo. Toto místo se nacházelo na podélném parkovišti a Ice se na tomto místě nedařilo dlouho zaparkovat. Pán v dodávce za ní ji dával pokyny, ale Ica tomu vůbec nerozuměla.

Nakonec se jí vozidlo podařilo správně zaparkovat a úředníci ministerstva zdravotnictví potvrdili, že žena byla v naprostém pořádku. Parkování se tedy ženě nakonec povedlo. Jedinou chybou bylo to, že zapomněla zhasnout světla.

Zdroj: Daily mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články