Lékaři konstatovali smrt 76leté ženy. Po pár hodinách v rakvi se vzbudila

Žena, která byla lékaři prohlášena za mrtvou, se po několika hodinách probudila v rakvi. Celou její rodinu to vyděsilo a šokovalo.

Smuteční rakev i Zdroj fotografie: Deposiphotos
                   

V dávné minulosti se stávalo běžně, že byl člověk prohlášen za mrtvého, pohřben a později se probudil v rakvi zasypané hlínou. Mnoho fotografií dokazujících tuto skutečnost zobrazuje vykopané rakve, v nichž byly nalezeny škrábance od nehtů, a dokonce i nápisy s prosbami o pomoc a vykopání. V dnešní době k takovým situacím dochází už jen zřídka, ale bohužel se stále dějí. Právě nedávno k jedné takové hororové scéně došlo v Ekvádoru.

Rodina uslyšela zvuky vycházející z rakve

V ekvádorském městě Babahoyo byla převezena šestasedmdesátiletá žena do nemocnice s podezřením na cerebrovaskulární příhodu. Upadla do bezvědomí, nemohla dýchat a zastavilo se jí srdce. Lékaři a přítomní zdravotníci okamžitě začali ženu resuscitovat, snažili se o její záchranu několik dlouhých minut, ale bezúspěšně. Službu konající lékař byl nucen konstatovat její smrt.

Příbuzní mrtvé ženy tedy dostali úmrtní list a její tělo odvezli domů a uložili do rakve. Hlídali její ostatky a truchlili, avšak po několika hodinách zažili opravdový šok. Z truhly totiž začaly vycházet duté zvuky. Nechápali, co se děje, a i když se báli, otevřeli víko rakve. Tam uviděli, že jejich zesnulá příbuzná ztěžka dýchá a pohybuje rukou. Jak později pochopili, podivné zvuky byly od toho, jak žena rukou narážela do rakve.

Nyní je žena znovu v nemocnici

76letá žena byla tedy okamžitě převezena zpět do stejné nemocnice, kde byla prohlášena za mrtvou. Jelikož byla přes pět hodin uvězněná v zamčené truhle, velmi těžko se jí dýchalo. Informace o této hororové situaci byly sdíleny na sociálních sítích a okamžitě obletěly celý svět. Dokonce bylo zveřejněno video, na kterém je dotyčná žena v již otevřené rakvi, kde velmi ztěžka dýchá a sípe. Rodina ženy je stále ve velkém šoku

nemocnice iZdroj fotografie: Pixabay

Nyní je tato stará dáma na kyslíku a její srdce je stabilní. Dokonce reaguje na doteky a bolest. Ekvádorské ministerstvo zdravotnictví uvedlo, že provede důkladnou analýzu celého případu a zahájí lékařský audit s cílem určit odpovědnost za chybné určení smrti. Příbuzní ženy oznámili, že podniknou nutné právní kroky, aby byli potrestáni ti, kteří se dopustili nedbalosti.

Jak byste reagovali na místě rodiny zesnulé?

Zdroj: Fakt
Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Zobrazit další články