79letá žena poslala své internetové lásce balíček. Na dně se ukrývalo půl milionu v bankovkách

Tato žena se rozhodla poslat své lásce romantický balíček s překvapením. Když však celníci zjistili, co se skrývá na dně krabice, zůstali v šoku.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Starší žena se rozhodla překvapit svou lásku ze zahraničí. Poskládala tedy dohromady několik předmětů, o kterých si myslela, že by muže mohly potěšit. Poté odeslala balíček v podobě krabice přes hranice. Když celníci kontrolovali obsah bedny, všimli si zarážející věci na jejím dně. V tu chvíli hned věděli, co hrozného se stalo.

Stařenka se do něho naprosto zamilovala

Anna potkala tajemného muže na internetu a během pár týdnů si vyměnili mnoho zpráv. Žena se do něho zamilovala a rozhodla se, že svou lásku překvapí balíčkem, jak se to dělávalo v jejím mládí. Ručně napsala několik milostných dopisů a po večerech dokonce složila pár zamilovaných básní. Cítila se jako za starých dobrých časů a měla skvělou náladu.

Nakoupila pro něho to nejlepší

Vydala se dokonce i do města, aby svému ctiteli zakoupila nejoblíbenější čokoládu a další sladkosti, které chtěla přibalit do krabice. Papírovou bednu vystlala ručníkem, aby se jejímu obsahu nic nestalo, a odeslala ji přes hranice do Německa. Když ji však ve Frankfurtu nad Mohanem kontrolovali celníci, nemohli se přestat divit. Hned jim bylo jasné, že se stalo něco strašného.

Obrovské množství peněz

Na dně kartonového obalu se totiž pod ručníky, čokoládami a milostnými dopisy skrývalo obrovské překvapení. Ležely zde desítky bankovek, které měly dohromady hodnotu více než půl milionu korun. Celníkům se na tomto balíčku okamžitě něco nezdálo a začali přemýšlet, proč žena poslala balíček s tímto obsahem. Odpověď dostali záhy.

iZdroj fotografie: Pexels

Muž ji celou dobu jen vydíral

Ukázalo se, že muž Anně na internetu vykládal o svých finančních problémech, a tak se snažil tímto způsobem z ní vylákat co největší finanční obnos. Využil jejích citů a nakonec se mu to povedlo, všechny peníze v balíčku měly patřit jemu. Celníci však celou částku spolu s velkým varováním vrátili zpět seniorce. Uvedli, že poslední dobou jsou tyto „romantické” podvody bohužel velmi časté a cílí hlavně na seniory.

Jaké máte zkušenosti s podvodníky na internetu?

Zdroj: Zoll
Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články