Žena se rozhodla otěhotnět s mrtvým snoubencem. „Chci, aby jeho odkaz žil dál,“ říká

Floridský televizní reportér vyjel na místo incidentu, aby informoval diváky v přímém přenosu o střelbě, při které zemřela žena. Útočník se ale vrátil a běsnění pokračovalo.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Během několika vteřin se běžný únorový pracovní den změnil v děsivou tragédii. Při běsnění šíleného střelce přišla bezdůvodně o život mladá žena, která jen tak seděla v autě. Pachatel utekl a na místo střelby vyrazila policie, záchranáři i novináři. Byl mezi nimi i čtyřiadvacetiletý televizní reportér Dylan Lyons. Když referoval o střelbě, stalo se něco velmi nečekaného. Útočník se totiž vrátil a znovu začal pálit. Tentokrát si vzal na mušku televizní štáb a ženu s dítětem.

Střelec se vrátil na místo činu a pálil

Když reportér místní televizní stanice pořizoval záběry z místa střelby ve floridském městě Orlando, nečekaně se stal terčem útočníka. Bilance řádění je hrůzostrašná. Dylan a devítiletá holčička zemřeli na místě. Kameraman a matka dívky byli s vážnými zraněními převezeni do nemocnice. Pachatele krvavého útoku dvaadvacetiletého Keitha Melvina Mosese vzápětí dopadli muži zákona. Byl zatčen a vyslechl si obvinění z trojnásobné vraždy prvního stupně.

Náhlá smrt Dylana otřásla jeho snoubenkou Casey Fiteovou. Celý život se jí zhroutil jako domeček z karet. Na všechny společné sny a plány musela zapomenout. Seznámili se v roce 2020 a nedlouho poté spolu začali žít. „Měli jsme plány, chtěli jsme se vzít a mít spolu děti,“ vypráví zdrcená žena. Všechno ale zhatila nevysvětlitelná akce nevyzpytatelného zabijáka. Casey se ale rozhodla, že se od něj nenechá okrást i o všechno hezké, co jí vyjma vzpomínek může po Dylanovi zbýt.

Nechala mrtvému snoubenci odebrat sperma

Největším snem páru bylo zplodit a vychovat dítě. K tomu se Casey upnula. Rozhodla se, že chce uchovat sperma Dylana. Věděla, že čas hraje proti ní. „Ten den, kdy zemřel, jsem začala hledat informace o odběru jeho spermatu. Obvolávala jsem jednoho lékaře za druhým, až jsem nakonec našla jednoho, který mi řekl, že může zákrok provést do 24 hodin,“ popisuje dramatický boj s časem Casey. Lékař nakonec posmrtně odebral osm vzorků spermatu.

Tělo v márnici iZdroj fotografie: Depositphotos

Mladá žena se chystá podstoupit proces umělého oplodnění. „Abych mohla porodit dítě, které jsme si oba tak zoufale přáli,“ vysvětluje Casey. Nejde o levný zákrok, proto uspořádala online sbírku na pokrytí nákladů za zákrok. Potřebuje získat asi 50 tisíc dolarů, což je v přepočtu asi 1,2 milionu korun. „Dylan by byl tím nejlepším otcem. Jsem zdrcená, že se nedožil toho, o čem vždycky snil. Každý příspěvek má cenu zlata a umožní, aby jeho odkaz mohl žít dál,“ žádá o pomoc Casey.

Co si myslíte o rozhodnutí mít dítě s mužem, který zemřel?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články