„Jsem jenom člověk,“ zpívala žena na invalidním vozíku v talentové soutěži. V jejím podání získala písnička zcela nový rozměr

Teprve osmnáctiletá mladá žena svým vystoupením ve světoznámé pěvecké soutěži ohromila porotce i publikum. To si získala takřka již prvním tónem, který zapěla.

mikrofon i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Osud dokáže být leckdy velmi krutý. S určitými překážkami se ve svém životě musí vyrovnat téměř každý, ovšem některé dokáží naplno prověřit vaši odolnost, vnitřní sílu a charakter. Zpravidla je snazší se se svým nelehkým údělem vyrovnat v pozdějším věku, ale nezřídka kdy jsou před něj postaveny i děti. Přesně to se stalo i Magdaleně Paskar, která kvůli nemoci zůstala před lety upoutána na invalidní vozík. Nicméně nemoc ji nezlomila a ona před třemi lety zcela ovládla populární pěveckou soutěž The Voice of Ukraine.

Svému osudu se postavila s hlavou vztyčenou

Dnes jednadvacetiletá Magdalena Paskar pochází z Ukrajiny. Její rodná ves se jmenuje Krutoyarivka a nachází se v Oděské oblasti (největší samosprávná oblast Ukrajiny lokalizovaná na jihozápadě země). Mladá žena se narodila a vyrůstala v chudší, avšak šťastné rodině. Bohužel před lety ji zákeřná nemoc trvale upoutala na invalidní vozík. Její zdravotní stav ji bohužel separoval od jejích vrstevníků. A protože s nimi nemohla trávit čas, své volné chvíle vyplňovala hudbou.

Magdalena se za dobu, kterou strávila na invalidním vozíku, naučila skvěle hrát na klavír a na kytaru. Kromě hry na hudební nástroje velmi ráda zpívá. Hudba ji jednoduše dělá šťastnou a pomáhá jí zvládat kondici, v níž se nachází. Mladá žena nicméně poukazuje na fakt, že jsou okamžiky, kdy je velmi těžké vše nevzdat a nepoddat se sebelítosti. Přestože pro ni byla účast na konkurzu do pěvecké soutěže The Voice of Ukraine (Hlas Ukrajiny) výzvou, dokázala ze své komfortní zóny vystoupit a před celým národem prezentovat svůj nesporný talent.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Záznam z jejího konkurzu se stal internetovým hitem

Jakmile Magdalena vstoupila na pódium devátého ročníku soutěže The Voice of Ukraine (rok 2019), publikum vzrušením zašumělo. Porota tak mohla z nadšených tváří v davu vyčíst, že ji čeká něco výjimečného. Nicméně k mladé ženě byla otočená zády, neboť se jednalo o tzv. konkurz naslepo, a proto neviděla, čemu přesně čelí. Již první tóny písně, kterou si Magdalena zvolila, však všechny čtyři porotce zaujaly. Mladá žena zazpívala píseň Human od interpreta Rag’n’Bone Man.

Její vystoupení bylo procítěné a hluboké. Dva z porotců ji téměř okamžitě a s radostí poslali do dalšího kola soutěže, další dva si užívali její melodický hlas a rozhodli se „na poslední chvíli“. Magdalena se tak mohla radovat z postupu, který jí změnil život. Svým setrváním v soutěži si získala srdce milionů diváků a všechny přesvědčila, že i handicapovaní lidé si zaslouží pozornost. Jen video z jejího konkurzu má na serveru YouTube téměř 6 milionů zhlédnutí. Na její strhující výkon se můžete v níže přiloženém videu podívat i vy.

Jaké talentové soutěže si nikdy nenecháte ujít?

Zdroj: HlasZemě

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články