Bezcitná žena byla zachycena na kameru, jak bezostyšně vyhodila do popelnice 6 štěňat v igelitce. To ale nebyl konec

Žena byla zachycena na kameru, jak vystoupila z auta a odhodila igelitku s podivným obsahem u popelnic. Uvnitř se nacházelo šest malinkých štěňat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud se díváte pravidelně na televizi nebo si čtete zprávy na internetu, jistě jste zaznamenali, že se mezi lidmi stále nachází řada jedinců, kteří se o svá zvířata neumí starat. Místo péče a lásky je spíše trápí, jelikož zvířata často strádají – nemají pořádné jídlo, vodu nebo vhodné podmínky pro život. Tato žena byla zachycena na kameře přímo při činu. Bezostyšně se zbavila nechtěných štěňat tím, že je vyhodila k popelnicím.

Zvláštní nálezy u popelnic

Velice často se stává, že chudí lidé chodí vybírat popelnice, jelikož zde nacházejí vyhozené jídlo, které je přitom ještě v pořádku. Mezi odpadky lze nalézt různé věci, o čemž se nejčastěji přesvědčí lidé bez domova nebo pracovníci třídicí linky. Občas však zůstává rozum stát nad tím, co všechno jsou lidé schopni vyhodit do popelnice, jen aby se zbavili závazků nebo starostí.

Podivná igelitka u kontejnerů

Jednoho horkého dne zastavilo u popelnic auto, z něhož vystoupila žena a v ruce držela černou igelitku. Tu poté ihned odhodila z větší vzdálenosti vedle popelnice, naskočila zpět do auta a z místa odjela. Její jednání bylo velice rychlé, ale naštěstí se na místě nacházela městská kamera, která vše zachytila, a záznam mohl být později použit.

Kolemjdoucí objevil v pytli štěňata

Téhož dne procházel okolo popelnic muž, který si všiml podivné igelitky. Raději ji tedy rozbalil, aby se podíval, co je jejím obsahem. Nejspíše to tento člověk ani sám nečekal, ale v igelitce se nacházela 3 dny stará štěňata. Pejsků bylo v tašce celkem 6, a kdyby byl tento kolemjdoucí lhostejný, pravděpodobně by se štěňata v igelitce udusila, jelikož bylo velké horko.

iZdroj fotografie: Pixabay

Štěňata se dostala do bezpečí

Když kolemjdoucí viděl, že v igelitce je 6 malých štěňat, předal je lidem, kteří se o ně postarali. Případ poté začala řešit policie. Na základě kamerových záznamů identifikovali podezřelou ženu. Poté vyhledali, kde žena bydlí, a odvedli ji na stanici. Následně byla obviněna z týrání zvířat a je velice pravděpodobné, že se nevyhne tučné pokutě nebo jinému trestu. Štěňata jsou nyní v bezpečí a čeká je mnohem hezčí život.

Jaký trest byste za takovýto čin udělili?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství