Svou ženu našel ležící v postýlce vedle dítěte. Druhý den ho konfrontovala pádným odůvodněním

Pokud máte děti, tak určitě víte, že i ony potřebují objetí a láskyplný dotek. Tato žena si to moc dobře uvědomuje a má k tomu více důvodů, které dojaly mnoho lidí.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Jakmile mladý muž přišel z práce, našel svou ženu, jak láskyplně objímá jejich dceru a poklidně vedle ní spí. V tom momentě musel tento kouzelný okamžik vyfotografovat. Velice jej totiž dojal fakt, že jeho žena dá přednost dítěti před pohodlnou postelí. To ovšem ještě nevěděl, co všechno k tomu jeho manželku vedlo.

Dětský pláč se nelíbí nikomu

V lidech je zkrátka zakořeněno, že jakmile slyší dětský pláč, mají potřebu něco okamžitě udělat. Nějakým způsobem dítě uklidnit, aby nemělo strach a nejlépe jej utišit. Dayna Mager je žena z Michiganu a šťastná manželka Matta, kterého potkala na vysoké škole. Od té doby se jejich vztah značně posunul a dnes spolu mají dítě, malou a roztomilou dceru jménem Luella.

Vždy se ji snažili vychovávat s láskou, a když se jednoho dne Matt vrátil z práce, byl skutečně dojatý. Jeho žena poklidně spala vedle jejich dcery, což musel okamžitě zdokumentovat. Jakmile mu ale na druhý den Dayna řekla, proč si ke své plačící dceři lehla, došlo mu, že má vedle sebe skutečně ohleduplnou a empatickou ženu.

Dayna je skutečně empatická osoba

Pár se nedávno zúčastnil koncertu, kde měl mimo jiné i přednes jistý misionář. Nebylo úplně důležité, kdo to byl, ale o čem mluvil. Tehdy totiž hovořil o sirotčincích v Ugandě a dětech, které v nich vyrůstají již od miminek. Takový počet brečících novorozeňat není reálné utišit, proto se ze sirotčince často ozýval pláč. Jedné věci si ovšem po jistém čase misionář všiml.

Jakmile miminka plakala dlouho a nikdo je neutišil, najednou s tím postupem času přestávala, až nebrečela vůbec. Tyto malé dušičky si nejspíše uvědomí, že jsou na světě samotné, nikdo je nepřijde uklidnit, a tak přestanou plakat. Už se nedožadují pozornosti, kterou tak moc potřebují a jednoduše ztratí naději a vůli k životu. Dayna nikdy nechtěla nedopustit, aby se takto její dcera kdykoliv cítila. I kdyby pro ni musela spát na studené zemi.

Jak byste na dětský pláč reagovali vy?

Zdroj: Megasvet

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt