Její manžel zemřel na vojenské misi. Měsíc poté našla v jeho notebooku znepokojivé soubory

Po smrti manžela na vojenské misi obdržela všechen jeho osobní majetek, včetně notebooku. V něm nalezla dva nečekané soubory.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Manžel Emmy Weaverové byl v roce 2010 vyslán na tajnou vojenskou misi do Afghánistánu. Šestadvacetiletý Todd Weaver musel doma nechat manželku a 9měsíční dceru. Na misi bohužel zahynul. Vdova následně dostala veškerý jeho majetek. Když otevřela Toddův notebook, našla v něm dva soubory. Jeden byl adresován pro ni a druhý pro dceru. Po jejich otevření nedokázala Emma zadržet slzy. Todd během pobytu v Afghánistánu často chatoval s rodinou online. Neustále opakoval, že se mu po nich moc stýská a těší se domů.

Byla plná víry a naděje

Nevěděla, že svého manžela už nikdy neuvidí. Žádná žena, jejíž muž odjede na tajnou vojenskou misi, nemůže vědět, zda se její partner vrátí domů. Tuto skutečnost si uvědomovala Emma již před Toddovým odjezdem. Nenechala se však těmito myšlenkami zahltit. Byla plná víry a naděje o manželově návratu. Bohužel se 9. září 2010 dozvěděla o Toddově smrti. Bylo to několik dní před tím, než se měl vrátit domů.

O měsíc později byl s největší úctou pohřben na Arlingtonském národním hřbitově. Emma nemohla dlouho uvěřit tomu, co se vlastně stalo. Dostala všechny věci, které si její manžel vzal s sebou na svou misi. Mezi nimi se nacházel i jeho osobní notebook. Zpočátku neměla odvahu podívat se na manželovy věci. Chvíli jí trvalo, než ji sebrala. Když se rozhodla zapnout Toddův notebook, ke svému překvapení našla jen dva soubory, adresované jí a malé dceři Kiley. Po jejich prohlídnutí nedokázala zadržet slzy.

Vyznává otcovskou lásku k dceři

Její manžel zanechal dopisy pro obě dvě. Emma se nejprve rozhodla otevřít složku, která byla adresována jí samotné. „Jestli toto čteš, nevrátil jsem se domů. Takže už ti nikdy nebudu moci říct, jak moc tě miluju. Je mi líto, že už s tebou nikdy nebudu moci být jedno tělo a jedna duše,” začal Todd svůj dopis. Dodal několik slov o kráse své ženy a vyjádřil štěstí a přání žít s ní ještě mnoho let. „Chci, abys věděla, že jsi pro mě nejdůležitější osobou na celém světě. O starostlivější a krásnější ženě jsem si nemohl nechat ani zdát.“

iZdroj fotografie: Piqsels

„Mám život, o kterém jsem vždy snil. Vzal jsem si dokonalou ženu. Mám také krásnou dceru, která je pro mě opravdovým zázrakem,” dodal Todd. V dopise dceři napsal mnoho dojemných slov, v nichž vyznává svou otcovskou lásku a naději, že z Kiley vyroste moudrá a úžasná dáma. Vždy na ni bude shlížet z nebe. Tento vzkaz však bude muset počkat, až malá slečna vyroste. Manžel a táta jim však bude navždy chybět.

Co říkáte na tento způsob rozloučení vojáka s rodinou?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt