Hudební svět zasáhla hrozná zpráva. Ve věku 55 let zemřel nejdéle působící zpěvák, který měnil dějiny

Johnny Solinger, bývalý zpěvák skupiny Skid Row zemřel ve věku 55 let. Působil 15 let jako metalový zpěvák. Uvedl, že již v květnu bojoval se selháním jater.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hudební svět zasáhla hrozná zpráva o smrti bývalého hlavního zpěváka ze skupiny Skid Row, Johnnyho Solingera. Zpěvák zemřel v nedožitých 55 letech. Již pár měsíců před smrtí ho trápily velké zdravotní problémy, až byl nakonec hospitalizován v nemocnici, protože mu selhaly játra.

Už v květnu věděl, že to s ním není dobré

Johnny Solinger v květnu prozradil, že celý duben strávil v nemocnici kvůli selhání jater. „S těžkým srdcem vám musím oznámit, co se se mnou a s mým zdravím děje. Během minulého měsíce jsem byl hospitalizován v nemocnici. Bylo mi diagnostikováno selhání jater.“, napsal dne 8. května na svůj Facebook. Prognóza nebyla vůbec dobrá. Zpěvák neměl zdravotní pojištění, a proto pro něj bylo velmi obtížné získat bez něj dobrou lékařskou péči.

Zpěvák zemřel 26. června 2021

V sobotu 21. června oznámili jeho kamarádi z kapely, že Solinger zemřel. Na sociálních sítích uvedli, že jejich myšlenky směřují k jeho rodině, přátelům a fanouškům a hlavně, aby zpěvák v nebi pozdravoval Scrappyho. Zpěvák měl přezdívku Scrappy, protože to byla přezdívka jeho dědečka. Zpěvák pojmenoval svoje country debutové album z roku 2014 Scrappy Smith jako poctu a vzpomínku na dědečka.

Byl to nejdéle působící zpěvák ve skupině Skid Row

Do skupiny Skid Row se dostal v roce 1996, po odchodu jejich bývalého zpěváka. Byl to zpěvák s nejdelší dobou působení ve skupině, která funguje již 35 let. Objevil se také na prvních dvou EP United World Rebellion EP. S kapelou se přátelsky rozešel, aby se věnoval své sólové kariéře. Tehdy řekl, že posledních 15 let pro něj bylo velkou zkušeností a bylo mu ctí být na stejném pódiu jako Kiss, Bon Jovi nebo Aerosmith.

Zdroj: Rollingstone

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund