Video: Bára zazpívala vlastní písničku o menstruaci. Textem pobavila všechny lidi v sále

Soutěžící si vymyslela vlastní píseň o ženských dnech. Sál v pravidelných intervalech vybuchoval smíchy.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Diváky populární soutěže Česko Slovensko má talent oslnila soutěžící originálním songem. Třicetiletá Barbara Kanyzová totiž složila vlastní písničku o menstruaci. O přirozeném cyklu každé zdravé ženy. Všichni přítomní v sále byli z jejích slov nadšení. Text písně pojala jako popis pocitů během toho, co ženy své dny prožívají. Není divu, že se s nimi většina ztotožnila.

Bolesti a neúčinná analgetika

První vlna smíchu přišla ve chvíli, kdy Barbara vůbec začala zpívat. Přiblížila, že se pomyslně nachází v prvním dni svého krvácení, což pro jejího partnera znamená další týden nadcházejících problémů. Následně přišlo další pobavení v podobě přiblížení pocitů během smíchu či jiného silného tlaku. Ženy se tak mohou bát o správnou polohu své menstruační pomůcky.

Poté se Barbara zaměřila na menstruační bolesti, se kterými se potýká naprostá většina žen. Hudebně ztvárnila větu o tom, že se nevyspí ani s brufenem. Opět přišla hlasitá reakce publika. Volně dostupná analgetika občas nejsou dostatečně silná na to, aby si v předepsaných dávkách poradila s velmi silnými bolestmi až křečemi v podbřišku, v zádech či hlavy.

Výkyvy nálad a čokoláda

Padla zmínka také o zavodnění organismu, které taktéž není žádnou raritou. Nechyběla ani zmínka o bolesti a změně velikosti prsou, což se zadržováním přebytečné vody souvisí. S menstruací se pojí samozřejmě také změny ve stavu pleti či výkyvy nálad a netradiční jídelníček. Hormony jsou mocnými čaroději. Po skončení písničky přišel mohutný potlesk, jak jinak.

Nejprve promluvila herečka a moderátorka Diana Mórová, která se nejprve ztotožnila s textem písně a ještě ji ohodnotila jako nádhernou. Marta Jandová vyslovila myšlenku, že Barbara představuje pro polovinu naší republiky velmi statečnou osobu. Padly nápady také na vznik songu o ženském přechodu. Porotce Jakub Prachař se vyjádřil, že je pro něj píseň velkou inspirací.

Jak se vám tento originální počin líbí?

Zdroj: FTVPrima
Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články