Nahrála fotku nehtů. Ostatní zaujalo něco jiného | DámskýDeník.cz

Nahrála na sociální síť fotografii svých nehtů. Lidi zaujalo však něco úplně jiného. Všimnete si toho také? Uživatelé z toho šílí

Na sociálních sítích se objevila zajímavá fotka uživatele Larose419. Žena chtěla všem ukázat svoji novou manikúru. Lidé však viděli něco jiného.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Žena nahrála na sociální sítě fotografii svých nově upravených nehtů a poté napsala, že si právě udělala nehty. Místo toho, aby jí je lidé pochválili, však většina z přátel ženy spatřila na obrázku velice bizarní detail.Lidé si všimli detailu fotografie

Když se lidé na obrázek ženiných nehtů pořádně zadívali, zjistili, že má jen čtyři prsty. Ne, nejde o žádnou úpravu fotografie ve speciálním programu, jak by se mohlo zdát. Není to ani tak, že by se žena narodila jen se čtyřmi prsty na levé ruce. Nestal se jí ani žádný úraz, který by ji o jeden z prstů připravil, jak by se mohlo zdát. Šlo zkrátka jen o vtípek z její strany.

Nejen uživatelka jménem Larose419, ale i jiní již použili tento trik, aby si udělali legraci z ostatních a vyzkoušeli tak trochu jejich pozornost. Každopádně tento trik se čtyřmi prsty není nic pěkného a vkusného. Přišli jste na to, v čem spočíval? A jak žena docílila toho, že na fotografii se její ruka jeví, jako by na ní bylo o jeden prst méně? Jde o trik, který dobyl internet. Nezvládne ho však zdaleka každý.

Zvládnou to jen někteří

Tento vtípek, který se někomu může zdát nemístný nebo jako dost černý humor, nezvládnou všichni. Vaše prsty musí být pro jeho vykonání dostatečně flexibilní a ohebné. Je totiž nutné ohnout jeden prst pod druhý natolik, že schovaný prst vůbec neuvidíte. Pokud jste dostatečně ohební, pak se vám podaří takto schovat i dva prsty najednou. Zkuste zjistit, zda dokážete tento bizarní nápad praktikovat.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Podobné vtípky kolují po světě odjakživa. Známé je jistě například odpočítávání prstů, kdy začnete s desítkou u jedné ruky, a když dojdete k šestce, zbývá vám ještě pět prstů druhé ruky. Šest a pět je jedenáct. Máte tedy zázračně o prst navíc. Tady nejde o oční klam, ale matematickou hrátku. Znáte nějaký podobný vtípek? Zkoušeli jste někdy podobným způsobem napálit své přátele?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 4397 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď