Mladý pár předvedl neokoukanou choreografii. V první sekundě to vypadalo, jako by ho někdo postřelil

Mladý pár zazářil v taneční soutěži, která oslavila již osmnáct let svého pořádání. Jejich vystoupení dokreslila známá skladba. Diváci se jich nemohli nabažit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Dobře nacvičený a provedený tanec je prostě vždy potěšením sledovat. A to bez ohledu na styl nebo žánr. Podívejte se na tento tanec Alyssy Huleatt a Juliana Surdiho na píseň Someone You Loved od Lewise Capaldiho. Stane se právě tím, který si určitě budete chtít přehrát znovu a znovu. Capaldiho hit většinou slyšíte v karaoke barech nebo na různých rádiových stanicích. Nestává se často, že by na něj někdo tančil, natož pár. Alyssa a Julian předvádějí dokonalou směs baletu a interpretace textu skladby.

Úžasné herecké výkony

Jde o tanec, který vypráví text písně. A uvědomíte si to, až když se dostanete k posledním vteřinám tohoto opravdu skvělého tance. A diváci srší komentáři jako: „Tato generace vzala to, co byl tanec, a vytvořila něco, co jej povzneslo na úplně jinou úroveň. Pro mě bylo sledování představení v dětství nezáživné. Teď se nemohu odtrhnout!“ „Mám z toho husí kůži. Tanec je úžasný a herecké výkony také. Neuvěřitelně dokonalý výkon!” Ani zde nehrají roli žádné další rekvizity nebo přehnaně zamířené osvětlení, jen čistý talent.

Ani jeden se nedrží jen jednoho stylu, jak je patrné z jejich příspěvků. Vystupovali v kategorii „otevřený duet“. Šlo o událost s názvem University Dance Challenge. Ta se opakuje již osmnáct let. Alyssa a Julian se ani neobtěžovali s efektními kostýmy. Pravděpodobně nechtěli odvést pozornost od skutečného tance. A udělali dobře. Někdo může namítnout, že tito dva postrádali vizuální prezentaci, ale možná o to šlo. Důraz byl kladen na jejich bezchybnou choreografii, která prostřednictvím pohybů vyprávěla úžasný příběh.

Prvky skutečných profíků

Pohyby Alyssy vás přimějí přemýšlet, jestli je vůbec člověk, když s ní Julian doslova hází ve vzduchu. Jejich pohyby jsou tak plynulé, a přitom tak silné. Kombinace, již pochopí jen opravdoví tanečníci. Pro nás, kteří nejsme tak nadaní, je to těžké pochopit. Avšak velmi zábavné sledovat! Julian je opravdu působivý, pohybuje se synchronizovaně s Alyssou, i když je viditelně větší. Podívejte se, jak hladce provádí všechny figury. Navíc dokonale sladěné do společného rytmu. Alyssa a Julian předvádějí několik prvků, které provádějí pouze skuteční profíci.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Choreografie, která vyžaduje mimořádnou rovnováhu a sílu. Typ, při němž může dojít ke zranění, když není proveden správně. Zdá se, že rozdíl ve velikosti hraje v jejich prospěch během představení. Budete se divit, co bylo zapotřebí, aby všechno perfektně nacvičili. Opravdu mnoho dní a hodin cvičení, aby to bylo dokonalé právě pro tuto soutěž. Jde o tanec, jenž má zanechat v divácích hluboký dojem.

Jak se vám líbí jejich vystoupení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články