Cestující letadla si stěžovali, že jejich sedačky páchnou zvratky. Místo omluvy je personál nekompromisně vyhodil

Pasažéři si stěžovali na zapáchající sedadla v letadle, na kterých byly ještě zbytky cizích zvratků. Místo omluvy je však nechal pilot vykázat ven.

letadlo i Zdroj fotografie: iStock
                   

Cestovat se dá mnoha způsoby. Někteří lidé preferují autobusovou a vlakovou dopravu, jiní nedají dopustit na své vlastní auto, ale stále více cestujících používá pro své soukromé i pracovní cesty letadlo. Člověk může vybírat z mnoha leteckých společností, které nabízejí palubní vstupenky několika platových tříd. To, co však nedávno zažili pasažéři cestující s Air Canada, je jistě od dalších podobných cest odradilo.

Letušky se snažily pozvracená sedadla zamaskovat

Nedávno se na sociálních sítích objevil příspěvek, ve kterém popisuje žena velice nepříjemnou událost, které byla svědkem při letu s leteckou společností Air Canada z Las Vegas do Montrealu. Při nastupování na palubu si dvě ženy stěžovaly, že jejich sedadla páchnou zvratky, a při bližším ohledání zjistily, že se tam ještě zbytky nacházejí. Pravděpodobně se někdo při předchozím letu pozvracel a personál se tuto špínu snažil rychle vyčistit, ale očividně se jim to moc nepovedlo.

Letušky tato znečistěná sedala postříkaly parfémem a kolem nich položily sáčky s mletou kávou, aby tak zamaskovaly silný zápach. Ženy byly velmi nespokojené a odmítly na takto nechutných místech sedět. Stevardky se jim omluvily, ale bohužel jim jiné místo k sezení nemohly poskytnout, jelikož bylo letadlo úplně plné. Rozhořčené pasažérky však řekly, že nikdo nemůže očekávat, že budou pět hodin sedět v cizích zvratcích a čichat ten smrad.

Pilot je nechal vykázat ven z letadla

V tu chvíli ale za nimi přišel pilot, který jim s vážnou tváří oznámil, že mají nyní dvě možnosti. Buď dobrovolně vystoupí a poletí jiným letadlem, ovšem na své vlastní náklady, nebo je odsud vyvede ochranka a budou zařazeny na černou listinu, jelikož se hrubě zachovaly k letuškám. Podle svědkyně byly sice naštvané, ale rozhodně ne hrubé. Z tohoto důvodu se rozhodla tento incident zveřejnit na Facebooku.

vnitřek letadla iZdroj fotografie: Depositphotos

Jak se ukázalo, pilot svá slova myslel vážně, jelikož byly obě ženy po chvíli ochrankou vyvedeny ven z letadla. Autorka příspěvku uvedla, že opravdu nechápe, čím si cestující ženy takové zacházení zasloužily. Za to, že odmítly sedět pět hodin v cizích zvratcích? A mnoho komentujících jí dalo za pravdu. „Zvracel bych jen ze zápachu něčích zvratků,“ komentoval jeden z internetových uživatelů. „Air Canada by se za sebe měla stydět,“ doplnil další.

Co říkáte na celou tuto situaci?

Zdroj: O2
Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Zobrazit další články