Muž, který zachránil vyděšenou fenku z jatek, hrdinou dne. Ta se s ním na oplátku nedokáže přestat mazlit

Za svůj krátký život poznala malá fenka jen bolest a utrpení. O to větší bylo překvapení, když zjistila, že ji může mít někdo rád.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jsou části světa, které nevnímají pejsky stejně jako my. To bohužel často vede k týrání, nebo dokonce zabíjení psů. V Kambodži jsou psi používáni jako zdroj potravy, a často se vozí na jatka. Naštěstí i tam jsou dobří lidé, kteří se těmto pejskům snaží pomoci. Michael Chour patří mezi ně.

Když Michael dorazil na jatka, našel vzadu vyděšené štěně

Michael pracoval jako ochránce zvířat a jednoho dne se vydal na jatka v kambodžském Chomkacheku. No a tam našel jednoho psíka, kterého prostě musel zachránit. V zadní části klece se třáslo malá fenka a Michael ji hned pojmenoval Sweety. Pokud by ji nezachránil, její krátký život by během několika málo hodin skončil.

Michael patří ke skupině, která zachraňuje zvířata

The Sound of Animals je organizace, která se věnuje zejména záchraně psů z obchodu s masem po celé jihovýchodní Asii. Dokázali již zachránit stovky pejsků, kteří byli odsouzeni k smrti. V jedné své záchranné akci dokázali zachránit 17 psů, z nichž jeden byl právě Michaelův malý a vystrašený Sweety.

Fenku si Michael si ji mohl vzít hned z útulku v Kambodži

Když se ti dva uviděli, Michael měl co dělat, aby se nerozbrečel. Sweety byla v pořádku, ale bohužel neměla tušení, co se to děje a byla opravdu vyděšená. Michael ji vytáhl z klece ven a ona se s ním hned začala mazlit a olizovat ho. Michael poznal, že mezi ním a malou Sweety je nějaké spojení.

Za normálních okolností by jí našel nějaký domov v jiném útulku, věděl však, že tohle je něco jiného, a tak si ji nechal. Nyní Sweety Michaela provází na každém kroku a nechce se s ním přestat mazlit. Je to přece jen jediný člověk, který jí kdy projevil trochu lásky.

Zdroj: The Sound of Animals

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 693 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Ekvitermní regulace vytápění má spoustu předností
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
JakZdravě.cz
Aby vám nepadaly!
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí