7 koťat někdo poslal na smrt, když je pohodil v lese. Zachránil je dospělý husky, který se okamžitě vžil do role jejich matky

Tento pes se ukázal jako opravdový hrdina, když zachránil život sedmi malým koťátkům. Nahradil jim jejich maminku a pečlivě se o ně staral, dokud nenabrala sílu.

i Zdroj fotografie: S vědomím Whitney Braley
                   

Žena jménem Whitney Braley žije v Menle ve státě Georgia. Nemůže chodit, a proto jí pomáhají nejen její 3 děti, ale také její husky Banner. Ten je s Whitney neustále, vlastně doma i venku, takže moc dobře ví, co potřebuje. A možná z toho důvodu si tolik rozumí. Když se jednoho dne začal Banner chovat divně, žena moc dobře věděla, že jí chce něco ukázat.

Dostali se do lesa

Jednoho dne Banner vběhl do domu a začal štěkat. Popadl Whitney za šaty a začal ji tahat ven. Bylo to opravdu zvláštní, protože pes byl velmi dobře vychovaný. Whitney se za jeho pomoci dostala do lesa, kde uviděla velkou kartonovou krabici. V té ležela malinká a mokrá koťátka, která tam někdo vyhodil, a vlastně je tím pádem poslal na smrt.

Vzala si koťátka domů

Koťátka byla opravdu velmi malá a studená, takže si Whitney myslela, že jsou mrtvá. Ale naštěstí se mýlila. Absolutně netuší, jak je možné, že je Banner našel, ale věděla, že je zkrátka musí vzít domů. Tam je začala udržovat v teple a každou chvilku je krmila. Jelikož byla koťata ještě velmi malá, byla péče o ně opravdu náročná.

iZdroj fotografie: S vědomím Whitney Braley

Ale koťata to přežila. A dokonce všech 7. A to vše díky Bannerovi, který koťatům začal dělat skutečnou matku. Ležel s nimi v pelíšku celé hodiny a poskytoval jim teplo. Whitney je líto, že někdo tato koťata opustil a nechal je v lese, ale také je moc ráda, že je její pes našel a ona se o ně mohla postarat. Nyní mají koťátka už nové majitele a jsou šťastná a zdravá. A za toto mohou děkovat jednomu hodnému psovi.

Co říkáte na chování tohoto pejska?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce