Pejsek byl celý život zavřený v jedné kleci. Když se z ní dostal, jeho radost byla nepopsatelná. Podívejte se, jak je teď šťastný

Někdy je opravdu strašné vidět, jak se někteří lidé chovají ke svým psům. Zavírat psa do klece nebo ho dokonce bít či jinak týrat je čin, za který by se tito lidé měli stydět.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někteří lidé by si nikdy neměli pořizovat žádné zvíře. Kolikrát už v televizi mluvili o tom, že někdo brutálně zmlátil psa a nebo že ho dlouhé roky týral. Děje se to každou chvilku a dnešní příběh je bohužel také o pejskovi, který si takovým trápením prošel. Celý svůj život totiž strávil zavřený v malé kleci, kde se pomalu nemohl ani hýbat. Naštěstí to s tímto pejskem dopadlo dobře.

Pejsek byl celý život uvězněný v malé kleci

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tento pejsek pravděpodobně dělal svým majitelům radost, dokud byl malé štěně. Jakmile vyrostl, zavřeli ho do klece, kde trpěl celé dlouhé roky. Je to velký pes, nejspíš zlatý retrívr, a klec byla tak malá, že se nemohl ani pohnout. Vlastně byl rád, že se zvládnul aspoň napít. Naštěstí se dobrým lidem podařilo pejska zachránit a on je díky nim opět šťastný.

Lidé ze záchranné organizace natočili dojemné video

Pes jménem Trucker měl kvůli celému životu v kleci velké zdravotní problémy, nikdo nevěděl, zda se vůbec někdy vyléčí. Lidé ze záchranné organizace Bali Rescue Dog Squad ale udělali všechno proto, aby pes mohl být zase šťastný a zdravý. Tito lidé také zveřejnili video, jak pes reaguje, když je klec konečně otevřená a on z ní může po mnoha letech odejít.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Video se stalo hodně populárním

Toto video získalo za krátkou chvíli více než 770 000 shlédnutí. Mnoho lidí má obrovskou radost, že pes mohl být opět svobodný. Organizace se rozhodla, že natočí celý proces jeho uzdravování, protože lidi zajímalo, jak to s pejskem dopadne. No a dnes je Trucker zase šťastný pes, který miluje běh a mazlení. A vy se na tohle video teď můžete podívat taky a zlepšit si den.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články