Ženě se nepozdával otec vedoucí za ruku 2 malé holčičky. Její instinkt nelhal –⁠ kdyby nezasáhla, mohlo to skončit tragicky

Mladá žena si všimla něčeho zvláštního na dvou holčičkách a jejich rádoby otci. Došlo jí, že něco není úplně v pořádku, a tak se rozhodla konat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ze zpráv, televizních novin a mnoha dalších zdrojů se můžete často dozvídat o násilných přepadeních, které se odehrávají téměř každý den na mnoha místech. Lidé by na sebe měli dávat větší pozor a měli by sledovat dění okolo sebe, aby se nedostali do nebezpečné situace. Občas se ale do podobných situací dostanou i děti, jež netuší, jak se mají správně zachovat. Tyto dvě malé holčičky naštěstí zachránila žena, která si všimla něčeho podivného.

Záchrana lidského života

Některé případy, které se ve světe stanou, jsou natolik otřesné, že se dostanou do zpráv a lidé se o nich dozvídají z televize. Vy sami se nemusíte stát obětí, ale můžete být zachráncem někoho jiného, pokud budete více sledovat lidi okolo sebe. Každý z nás má možnost zachránit něčí život, ať už svépomocí, nebo s pomocí záchranných složek. Vždy je lepší něco udělat než danou situaci ignorovat. Podobně zareagovala tato žena, jež se pro dívky stala hrdinkou.

Dvě dívky se snažily utéct před násilníkem

Dvě malé dívky ve věku 12 let trávily hezké odpoledne v kavárně. Jakmile dojedly, chystaly se nasednout na svá kola a odjet domů. V tu chvíli k nim ale přistoupil neznámý muž, který se je pokusil unést. Jednu z dívek srazil a chtěl ji násilně odtáhnout proti její vůli, malé holčičce se ale podařilo vyprostit, poté nasedla na kolo a odjela s kamarádkou směrem k domovu. Muž se vydal za nimi a pronásledoval je.

Neznámý muž pronásledoval dvě malé holčičky

I přes to, že se holčičky snažily ujet, jejich pronásledovatel je dostihl. V tu chvíli ale šla kolem neznámá žena a všimla si podivného chování. Dala se s dívkami a mužem do řeči. Jedna z dívek zašeptala, že potřebují pomoct, protože to není jejich táta. Hned poté ale muž dívku objal a řekl, že se na toto místo nastěhovali teprve nedávno a příliš se zde nevyznají.

iZdroj fotografie: Pixabay

Žena zachránila dívky před únosem

Pohotová reakce ženy zachránila dívkám s velikou pravděpodobností život, protože ihned pochopila, co musí udělat. Muže se zeptala, zda se s ní nechtějí podívat do místního kostela a také odkud se přistěhovali. Muž netušil, co má odpovědět, a proto mu chvilku trvalo, než ze sebe nějakou odpověď dostal. Jakmile vešli do kostela, šla žena zavolat policii, která přijela na místo a muže si odvezla. Díky tomu, že jí nebyl osud dívek lhostejný, podařilo se jí holčičky zachránit.

Jak byste reagovali na prosbu o pomoc od holčičky?

Zdroj: TheSun
Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vzala roli balicího papíru a začala ho lepit na podlahu v pokoji jejího syna. Maminka na mateřské tak ušetřila nejmíň 10 tisíc
Události247.cz
Události247.cz
Drahota nedopadá na každého: Politici si zase přidávají platy. Zaplatí jim je už tradičně daňoví poplatníci
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Slavná bramborová dieta, ze které šílí celý svět. Už za 3 dny jsou vidět výsledky, její princip je snadný
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Rusko používá rojící se munici Shahed 136. Navzdory nízkým nákladům je sebevražedný dron extrémně propracovaný