Pořádný svatební trapas. Jeho ex se objevila uprostřed slavnostního obřadu a křičela: „Měl sis vybrat mě!“

Hosté na svatbě se stali svědky naprosto nepředpokládaného vpadnutí bývalé přítelkyně ženicha a sledu neskutečných zvratů. Mají tak vskutku kuriózní zážitek ze svatby.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Nejhorší noční můra každé nevěsty se v tomto případě stala skutečností. Stacey Owenová o tom může vyprávět své. A to nebylo všechno, to nejlepší mělo teprve přijít. Noční můrou nevěsty číslo jedna je nejlépe šílený bývalý manžel nebo partner, který vtrhne doprostřed svatby. Je od pohledu velmi zanedbaný, silně se potí a dělá prapodivná gesta. Tento výjev si snad představí úplně každý.

Objevila se neznámá žena

Následně se sám prohlásí za manžela své bývalé partnerky. Přesně to se stalo Stacey, ale tehdy ještě neměla tušení, že navzdory všemu, co se stane, to bude jeden z nejšťastnějších dní jejího života. Mladá nevěsta složila věčný slib svému snoubenci Kerimu v Aberdare ve Walesu. Vše bylo dokonalé, byla přítomna rodina i známí. Všichni se bavili a užívali si slavnostní okamžiky.

Po obřadu byla svatba v plném proudu, když se ve dveřích objevila pro většinu osazenstva neznámá žena. Aby toho nebylo málo, měla na sobě typické bílé svatební šaty. Budila velmi zvláštní dojmy, okamžitě požádala o přerušení svatby, protože dorazila nová, ta správná nevěsta. Tím měla na mysli samozřejmě sebe. Celý sál ztichnul a všichni jen překvapeně zírali na nově příchozí.

Kyticí bušila do ženicha

Nevěstě a ženichovi se při pohledu na to, co se dělo, udělalo nevolno. Někteří hosté vyprskli smíchy, což domnělou novomanželku vyděsilo k smrti. Nezvaná návštěvnice poté popadla mikrofon a začala zpívat. Tím však obecenstvo vyprovokovala k ještě větší salvě smíchu. Očividně už byla v koncích, protože popadla velkou kytici a začala s ní bezostyšně bušit do svého bývalého přítele.

iZdroj fotografie: Pexels

Nakonec se ukázalo, že to byla jen záminka pro zábavnou show. Hysterkou byla známá velšská komička January Reesová, kterou schválně naverbovala Jackie Lewisová, jedna z družiček. Ona a DJ byli jediní, kdo o tajném plánu věděli. Byl to nakonec nezapomenutelný zážitek, i když Stacey se v první chvíli málem zastavilo srdce. Celá show sklidila pořádný aplaus.

Jaký máte názor na taková překvapení?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení