Video: Zábavného tanečníka přišel na pódium podpořit obrovský lední medvěd. Porotci na něj zírali s otevřenými pusami

Oblíbené talentové soutěže nejednou dokázaly pořádně překvapit porotu i diváky. Nejen výjimečným nadáním některých účastníků, ale také velmi podivnými čísly.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem FTV Prima
                   

Předvést své nadání se v talentových soutěžích snaží spousta odvážlivců. Některým stačí málo k tomu, aby získali porotu i publikum. Jsou ale i tací, kteří neváhají udělat téměř psí kusy, aby se jim podařilo oslnit porotu. Právě taková čísla dodávají divácky populárním televizním show jistou dávku zajímavosti a pestrosti. Takové bylo i vystoupení Vadika Rakety v jedné z uplynulých řad soutěže Česko Slovensko má talent. Na tvářích v hledišti vyvolalo smích, údiv i rozpaky.

Porota výjimečně příliš nevyzvídala

Některá čísla jsou opravdu velmi podivná a možná i tak trochu bizarní. Jakmile na pódium přišel Vadik Raketa, bylo jasné, že jeho vystoupení takové pravděpodobně bude. Dokládal to jeho vzhled. Na tváři měl namalovaný klaunský obličej a byl oblečený do sukně připomínající skotský kilt, červených podkolenek, rudé kravaty a bílé košile. S porotou pětatřicetiletý bavič, který přijel z běloruského Minsku, moc komunikovat nemusel.

Už když legračně připochodoval na pódium a dělal spoustu grimas, se totiž sudí začali smát. „Co to je?“ vyhrkla porotkyně Lucie Bílá. Na dotaz, co bude předvádět, soutěžící odpověděl, že ukáže show. Pak se znovu začal pitvořit. Myslím, že rozhovor je zbytečný,“ dodal obávaný kat v porotě Jaro Slávik. Konečně mohl Vadik Raketa předvést své číslo. Bavič odešel z pódia do zákulisí, aby se vrátil s parodováním baletních přískoků za doprovodu remixu skladby Modern Times od J-Five feat. Charlie Chaplin.

Na pódium přišel obrovský lední medvěd

K překvapení všech se ale z očekávaného ryze komického čísla stalo taneční vystoupení. A bavič se neváhal pustit i do breakdance nebo ukázat kozáčka. To pravé pozdvižení ale nastalo, když zhruba v půlce vystoupení začal hrát soundtrack Eyes Of Tiger od Survivoru z legendární filmové série Rocky. Vadik Raketa se postavil s rukama nad hlavou, jako by právě vyhrál boxerský zápas. A na pódium ho přišel podpořit obrovský bílý plyšový nafukovací lední medvěd.

Někteří z porotců na něj koukali s otevřenou pusou. Zvláštní pár pak tančil společně a předvedl také několik přemetů a discodance. „Od nás se chce, abychom řekli něco inteligentního. Ve mně se teď probudilo malé dítě, zasmála jsem se, za všechny děti máte ano,“ řekla po skončení čísla mnohonásobná česká slavice. Přestože vystoupení vyvolalo trochu rozpaky a ani potlesk publika nebyl nijak zvlášť bouřlivý, porota baviče i s medvědem poslala do další fáze soutěže.

Co si myslíte o vystoupení Vadika Rakety?

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství