V nové knize vypluly na povrch další nehezké věci ze zákulisí královské rodiny. Meghan Markle cítí velký nátlak

Mezi princi panuje nedůvěra a jisté napětí. Diskuze rozvířila domněnka expertky na královskou rodinu. Nová kniha přinesla naopak jiný úhel pohledu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Královská rodina je celosvětově omílaným tématem. Dokonce tak proslulým, že má své vlastní odborníky. Jedním z nich je Roya Nikkhah. Tato expertka na královskou rodinu pracuje v nedělních novinách jménem Sunday Times. Jako host se účastnila ranní relace britské televize, kde uvedla znepokojující informaci o vztazích v královských kruzích. Navíc vyslovila nepříjemnou domněnku.

Na velmi odlišných cestách

„Navzdory tomu, že se oba objevili na královnině pohřbu, je jejich vztah stále na bodu mrazu. Domnívám se, že od roku 2019 mezi bratry nepanuje důvěra.“ Možná si říkáte, proč právě rok 2019. Právě v tomto roce totiž William a Kate čelili nečekaným pomluvám. Vraceli ze své cesty z Pákistánu, když se dozvěděli, že Harry v rozhovoru uvedl, že jsou na velmi odlišných cestách.

Oblíbený královský pár toto zjištění nijak nepotěšilo. William k celé situaci přistoupil poměrně zodpovědně a sjednal s Harrym plánované jednání, schůzku. Harry souhlasil a vznesl dotaz, kdo další na setkání bude přítomen. Poté, co se dozvěděl, že u rozhovoru bude sekretářka, svou účast přehodnotil. Tento krok pouze dokreslil atmosféru všeobecné nedůvěry mezi bratry.

Kontroverzní ukázka z rozhovoru

Později uvedl, že se bál úniků informace dále do tisku a médií. Členové královské rodiny tak nekomunikují přímo, osobně, či aspoň pomocí korespondence. Víceméně si své účty vyřizují přes personál. Autor Valentine Low vydal knihu, jejímž hlavním obsahem jsou skryté vnitřní záležitosti královské rodiny. Autor hledá viníka ne zrovna ideálních vztahů v jednom rozhovoru.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Hlavní aktérkou daného rozhovoru je Meghan Markle. Reportér se v něm manželky Harryho zeptal na to, jak velký tlak na svou osobu pociťuje. Ona odpověděla: Děkuji za optání. Málo lidí zajímá, jestli jsem v pořádku.“ Její odpověď rozvířila diskuze v médiích po celém světě. Kontroverzní ukázka byla odvysílána v nepřítomnosti Kate a Williama. A to právě během jejich cesty do Pákistánu.

Jaký máte názor na vztahy v královské rodině?

Zdroj: PageSix
Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články