Během koncertu slavná zpěvačka vyzvala dívku z publika, aby se k ní přidala a zazpívala si světový hit. O několik vteřin později měli všichni husí kůži

Popularita dokáže pěkně stoupnout do hlavy a mnoho známých osobností si jen nerado přiznává, že je někdo jiný také dobrý. Naštěstí to neplatí vždy.

i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Pěvecké hvězdy dokážou být pěkně nafoukané. To naštěstí neplatí o známé popové zpěvačce Helene Fischer. Ta během svého koncertu dokázala, že umí ocenit schopnosti druhých. Vyzvala na podium ke společné písni mladou dívku, která se zúčastnila talentové soutěže America’s Got Talent. Tu sice nevyhrála, její hlas ale natolik zaujal, že se Helene rozhodla zapojit ji do svého vlastního vystoupení. Naprosto ohromující výsledek pro mladou talentovanou slečnu. 

Populární německé zpěvačce není živé vystupování cizí

Helene Fischer, známá německá popová zpěvačka, se narodila 5. srpna roku 1984 v Rusku. V roce 1988 se ale spolu s rodiči přestěhovala do Německa. Ve Frankfurtu pak vystudovala nástavbu na pěvecké škole, kterou úspěšně ukončila. Od roku 2006 se za vydatné podpory své maminky začala umisťovat na předních příčkách německých hitparád. 

iZdroj fotografie: Pexels

Její debutové album neslo název Von hier bis a prodalo se ho přes 520 000 kusů. Helene vyhrávala pěvecké soutěže, jako je Goldene Henne, Krone der Volksmusik a Echo. Díky tomu jí není cizí vystupování na pódiu, a velmi často zpívá před živým publikem. Při jednom takovém vystoupení poprosila mladou dívku, aby se vydala k ní a společně zazpívala známou píseň. 

Vyjádřila úctu mladé zpěvačce a mluvila s ní jako se sobě rovnou

Celému vystoupení předcházel rozhovor s mladou Celine. Ke společnému vystoupení s Helene si vybraly píseň You Raise Me Up, která pochází od dua Secret Garden. Po přezpívání písně zpěvákem Brianem Kennedym se tato píseň v roce 2002 stala britským hitem. 

Následně byla přezpívána několika světovými umělci. Helene a Celine předvedly vystoupení, které nejen vhání slzy do očí, ale také díky němu běží mráz po zádech. Talent malé holčičky je přímo neuvěřitelný. Konec písně proto provází nejen hlasitý aplaus diváků, ale také jejich slzy. 

Zdroj: Daily mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články