Sotva 13letý mladík strčil slavného zpěváka do kapsy. V publiku byste nenašli jediného diváka, který neměl husí kůži

Na vystoupení tohoto třináctiletého chlapce asi lidé, kteří byli zrovna v sále, nikdy nezapomenou. Byl opravdu skvělý.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Elvis Presley zemřel sice již před téměř 45 lety, ale jeho hudba zůstává v srdcích lidí nadále. Proto není divu, že v jakékoliv soutěži se najde někdo, kdy vystoupí s jeho písní. Ne každý ji ale zazpívá tak dobře, jako právě tento třináctiletý mladík. Ten svým hlasem překvapil všechny, kteří byli právě v sále.

Má opravdu krásný hlas

Yaroslav Karpuk se zúčastnil ruského televizního programu „The Voice Kids“. Je to vlastně stejná soutěž, jako byla kdysi i u nás v Česku, ale v této soutěži mohou vystupovat pouze děti. Porotci sedí zády k vystupujícímu a nesmí ho vidět, dokud si nejsou stoprocentně jistí, že ho chtějí ve svém týmu. Potom se mohou otočit a uvidí, kdo stojí naproti nim.

Yaroslavovi je teprve 13 let, ale podle jeho hlasu byste to rozhodně neřekli. Zní totiž úplně jako dospělý muž. A vlastně se dá i říct, že se jeho hlas dá srovnávat právě s hlasem samotného Elvise Presleyho. A právě jeho písničku si Yaroslav vybral a udělal opravdu dobře. Nikdo nečekal, jak jeho vystoupení dopadne.

Všichni mu tleskali

Mladý chlapec jde na pódium a hudebníci za ním začnou hrát písničku „Can’t Help Falling In Love“. Jakmile začne zpívat, publikum naprosto oněmí. A o porotcích ani nemá cenu mluvit. Trvá jen pár sekund, než první porotce stiskne tlačítko a k Yaroslavovi se otočí. Poté následují další dva porotci a Yaroslav nakonec sklidí ovace ve stoje. A to úplně od všech.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Oblíbená píseň Elvise

Píseň „Can’t Help Falling In Love“ byla vydána v roce 1961. A jakmile ji lidé začali poslouchat, ihned si ji zamilovali. Je známo, že tato píseň byla i Elvisova oblíbená. V průběhu 60. a 70. let ji vždy zazpíval na konci každého koncertu. Od té doby vzniklo velké množství různých cover verzí od mnoha skvělých umělců. A není divu, je to opravdu krásná píseň.

Jakou píseň od Elvise máte nejraději?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení