Když hasiči nebojují s ohněm, umí to pořádně roztočit. Taneční video hasičského sboru vás doslova rozpálí

Někdy se na sociálních sítích objeví opravdový klenot jako například taneční video hasičského sboru z Maďarska. Pánové se rozhodně nebáli to pořádně roztočit na parketu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Dennodenní stres je součástí života skoro každého člověka, ale některá povolání jím trpí ještě více. Vojáci, policisté, zdravotníci či hasiči jsou vystavovány náročným až nebezpečným situacím, a proto je v jejich zájmu nahromaděný stres občas vypustit. Někteří sportují, jiní malují a třeba parta hasičů z Maďarska tancuje. Svoje nadšení pošle skrze obrazovky i k vám domů.

Těžký úděl hasičů

Hasiči nikdy neví, co jim nový den přinese. Většina výjezdů směřuje ke kočkám na stromě, spadlým stromům nebo dopravním nehodám. Někdy jsou však povoláni k rozsáhlým požárům či živelným pohromám. Musí čelit neštěstí druhých a nezřídka také smrti. Je zřejmé, že hasičská služba je náročná nejen fyzicky, ale především psychicky. Dlouhodobý stres se poté může podepsat i na jejich zdraví.

iZdroj fotografie: Pixabay

Proto hasiči pořádají různé kulturní akce, na kterých mohou alespoň na chvíli na stres zapomenout. Hasičské plesy patří mezi nejvíce populární. Ve 20. století bylo běžné, že uniformovaní členové sboru obcházeli vesnici a prodávali vstupenky na ples. Při tom také vybírali dary do tomboly a bufetu. Dnes se mnoho plesů kvůli nízké návštěvnosti ruší. Což platí hlavně pro Českou republiku, v Maďarsku jsou plesy stále oblíbené.

Čas na zábavu přichází

Vždy se s velkým zájmem díváme na videa, ve kterých příslušníci nějaké profese ukazují, že mají opravdu velký talent i na scénické umění. Přestože je toto video již pět let staré, na portálu YouTube je stále velmi oblíbené. Ne náhodou, tu radost a pronikavou energii dokáže přenést i k vám domů. A v dnešní době je vítána každá příležitost, která nám umožní se uvolnit a užít si danou chvíli.

iZdroj fotografie: Unsplash

Nahrávka vznikla na plese hasičů v Nyíregyháze a pánové, kteří si svou práci zaslouží veškerý náš obdiv a respekt, podávají jasný důkaz o své schopnosti vykouzlit skvělou atmosféru. Na toto video se můžeme dívat stále dokola a vždycky nám zvedne náladu. Podívejte se i vy na populární nahrávku a možná se k pánům hasičům přidáte. Určitě jste také byli poslední dobou pod tlakem.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt