Vyberte jeden z křížů a nahlédněte do své budoucnosti. Poselství vašeho života čeká, až ho odkryjete

Každý člověk potřebuje ve svém životě podporu a také slova povzbuzení. Stejně důležitá mohou být i duchovní poselství, která přináší právě kříž.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Podívejte se na pět křížů na obrázku a vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce. Pak si přečtěte, jaké požehnání vám seslala nebesa díky kříži, který jste si vybrali za svůj. Při jeho výběru je velice důležité, abyste spoléhali na svůj instinkt a zvolili si opravdu ten, jenž vás zaujal na první pohled.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Poselství prvního kříže na obrázku

Podle prvního kříže jste právě teď na svém místě. Bůh má pro vás připraveno mnoho skvělých věcí, ale pár z nich jste si možná ani nevšimli. Pokračujte v započaté cestě a brzy vám bude jasné, které to jsou. Vše je dáno tak, abyste dosáhli svých cílů. Je tedy jen a jen na vás, abyste nakonec uspěli.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jestliže jste si vybrali druhý kříž

Podle duchovního poselství tohoto kříže vám stále něco chybí k dosažení vaší největší touhy. Je důležité, abyste byli trpěliví. Někdy se stáváte nejistí a pochybujete o smyslu a důležitosti svých cílů. Nesmíte se vzdát. Vaše modlitby byly vyslyšeny a budou naplněny, jakmile to bude potřeba. Ne dříve ani později.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Poselství třetího kříže

Tento kříž říká, že vaše víra je silná a vyplatí se vám. Někdy se vám zdá, že některé věci či události jsou vůči vám nespravedlivé, ale postupem času si uvědomíte, že se vše událo tak, jak mělo. Bůh se o vás stará a váš intimní vztah s ním vás posiluje.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pokud jste si vybrali čtvrtý kříž

Nic na světě pro vás není důležitější než vlastní rodina. Bůh vidí lásku ve vašem srdci a vidí také vaši nezištnost. Ve svých modlitbách často žádáte druhé o pomoc. Pokud se stanete vědomím a budete tomu věnovat ještě větší pozornost, můžete si v blízké budoucnosti všimnout, jak nebesa pomáhají vám a vaším blízkým.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Poselství pátého kříže

Podle tohoto kříže existují věci, které vám ztrpčují život a stresují vás. Dokonce vás znepokojují. Požádejte Pána o úlevu od bolesti a příležitosti pokročit v jeho uctívání. Bůh pak převezme vaše břemena. Věřte v božskou prozřetelnost a pamatujte – jestliže se chcete zítra probudit s nadějí, řekněte dnes večer modlitbu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jaký kříž jste si vybrali?

Zdroj: Buzz Feed

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články