Úžasné video, ve kterém dědeček tančí se svojí vnučkou, již obletělo celý svět. Kdo by čekal, že to děda umí v takovém věku rozbalit

Podívejte se na toto video, ve kterém sdílí malá holčička Maeve a její dědečkem svůj taneční talent. Nádherné záběry shlédlo již přes sedm milionů lidí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jak výjimečný okamžik by to pro vás byl, kdybyste se svým prarodičem sdíleli záři reflektorů a zároveň talent, který oba milujete? Na otázku vám jistě odpoví toto video, ve kterém si malá holčička jménem Maeve zatančila se svým dědečkem na písničku „Cup Song“.  Je sice jasné, že s přibývajícím věkem je účast na fyzických aktivitách, jako je tanec, trošku náročnější, ale pokud prostě člověk chce, všechno jde. 

Začalo to menší ukázkou na Instagramu

Tato malá holčička jménem Maeve měla obrovské štěstí, jelikož si mohla vyzkoušet tento tanec v záři reflektorů se svým dědečkem. Oba dva totiž oplývají láskou k tanci a jak uvidíte ve videu, talent jim určitě také nechybí. Ještě než šlo toto duo na jeviště před publikum, nechalo zapnutou kameru. Celé vystoupení se díky tomu nahrálo a jejich tanec tak může trvat věčně. Výsledkem tak byly neskutečné záběry, které zachycují společnou vášeň desetileté holčičky se svým 72 letým dědečkem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Veškeré úsilí, které do příprav tito dva vynaložili, se tak opravdu ukázalo hned v prvních chvílích. Oba totiž vypadali, jakoby patřili mezi světové stepující jedničky. Je tak velmi inspirující vidět, že když si člověk dá opravdu záležet, je možné všechno. Natočené video však obletělo internet poté, co ho zveřejnila Maeveina matka Jaime. Původně přidala jen pár krátkých záběrů na Instagram, ale k jejímu překvapení se to líbilo tolika lidem, že ji to inspirovalo k nahrání celého klipu.

Holčička požádala jejího dědu, aby jí pomohl s vystoupením na letním recitálu

Vystoupení, které začalo v malé místnosti s hrstkou lidí, tak nyní shlédlo přes 7 milionů lidí. „Včera jsem na Instagramu zveřejnila výstřižky tohoto tance a tolika lidem se to líbilo, že jsem se rozhodla nahrát celý videoklip,“ napsala matka holčičky. „Tohle je moje desetiletá dcera Maeve, která stepuje se svým 72 letým úžasným dědečkem (mým tchánem),“dodala a pokračovala: „Maeve požádala svého dědečka, aby se s ní přihlásil na stepařské duo a vystupoval s ní na jejím letním recitálu. Po pouhých šesti lekcích předvedli dnes toto.“

Pod videem se v současné době objevuje stále více pozitivních komentářů jako je například tento: „To musí být hodně cool dědeček, když souhlasí s něčím takovým! Jednou to bude pro tuhle holčičku opravdový poklad, který jí bude tuto skvělou chvíli vždy připomínat. Miluju to“. Není ani divu, že videu stále roste sledovanost, přeci jen, kdy jste takové video naposledy viděli vy? 

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství