Rozkošné video se stalo hitem internetu. Adoptovaný pejsek nedokáže usnout, dokud páníček neudělá jednu zásadní věc

Adoptovaný pitbul si prožil velmi těžký a smutný život. Proto má problémy se spánkem. Naštěstí jej jeho nový majitel dokáže speciálním způsobem uspat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý člověk usíná jinak. Někteří musí před ulehnutím vykonat spoustu rituálů, bez kterých by neusnuli. Jiní si ještě před spaním promítají uplynulý den a plánují ten následující. Jsou však i tací, kteří prostě lehnou, zavřou oči a okamžitě spí. Podobně to mají také psi. A právě jeden čtyřnohý mazlíček potřebuje ke svému spánku jednu speciální věc, již musí jeho majitel provést.

Psi jsou na tom se spánkem podobně jako lidé

Psí spánek je velmi zajímavý. Pozorování těchto zvířat při snění často mnoho lidí rozesměje. Většina psů totiž při spaní jakoby běhá. Cukají nohama, škubou sebou, někteří také vrčí, poštěkávají nebo kňučí. Spánek je pro pejsky však velmi důležitý. Jak totiž uvádí také web Pejskárium, potřebují k životu minimálně 12 až 14 hodin spánku denně, oproti člověku, kterému stačí v průměru osmihodinový spánek. Je tedy důležité, aby majitelé svým mazlíčkům dopřávali dostatečný odpočinek.

Stejně jako lidé, i psi mohou trpět spánkovými poruchami, podle vědeckého výzkumu se jim zdají sny a jejich přítomnost v ložnici majitelů přispívá k lepšímu a kvalitnějšímu spánku páníčků. Proto není divu, že někteří pejsci potřebují před spaním nějak uklidnit. Je to podobné jako u dětí. Ty také potřebují při usínání cítit přítomnost svého rodiče nebo chtějí držet za ruku, hladit po hlavě, slyšet pohádku či zazpívat ukolébavku.

Pejsek musí před spaním slyšet svou oblíbenou píseň

A jelikož má majitel pejska, jenž si zažil hrozné věci a kterého adoptoval z útulku, nádherný hlas, není divu, že tento roztomilý mazlík potřebuje každý večer před spaním slyšet zpěv svého páníčka. Ten uspávání čtyřnohého kamaráda natočil na video, které se stalo okamžitě virálním. Na YouTube má již přes přes 7 miliónů zhlédnutí a více než 11 tisíc obdivných komentářů. A není se čemu divit, protože to, jak roztomilého pejska uspává majitel krásně zazpívanou ukolébavkou, je opravdu dojemné a milé.

Tato dvojice ukazuje, jak nádherný a silný vztah mohou mezi sebou pán a jeho pes mít. Mnoho lidí své mazlíčky miluje z celého srdce a jsou pro ně schopni udělat vše, co je v jejich silách. Na Dámském Deníku jsme se například zmiňovali o muži, který natočil dojemné video, na němž budí svou hluchou a slepou fenku. A přesně takové nahrávky lidé zbožňují, protože je na nich zachycena láska, upřímnost a čistota.

Jak se vám toto dojemné video líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Zobrazit další články