Video, které pobláznilo celý svět. Bígl vede rozhovor se svým drzým štěnětem a je jasné, kdo tomu velí. Budete se za břicho popadat

Zvířata jsou často velmi roztomilá. Z toho důvodu se na ně lidé chodí dívat do ZOO. Podívejte se na video bígla a jeho dcery, jak si povídají.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zvířata si mezi sebou běžně povídají. U některých to nelze poznat, protože se nemusí vyjadřovat pouze zvukově. Mohou ke komunikaci používat i barvy, pachy a mnoho dalšího. Zvukové komunikace mezi zvířaty si určitě všimnete. Podívat se můžete třeba na to, jak si otec bígl roztomile povídal se svým štěnětem.

Pes tráví čas se svým štěnětem

Rozhovor mezi otcem bíglem a jeho štěnětem byl velice roztomilý. Otec se jmenuje Leo a jeho dcera Lilly. Leo trávil čas se svou dcerou Lilly a začali si přitom povídat. Měli na sebe krásný výhled, protože Lilly byla na lavičce. Díky tomu byla v úrovni očí svého otce.

iZdroj fotografie: Pixabay

Nejenže si Lilly se svým otcem hraje, ale dává mu také za vyučenou. Leo jí učí, jak má pořádně výt, a Lilly se veškeré zvuky snaží co nejlépe zopakovat. V jednu chvíli se dokonce Leo otočí na člověka, který pořizuje video jejich rozhovoru. Jeho pohled na něj vypadá, jako by chtěl říct: „Slyšíš, jak se mnou to dítě mluví?“

Rozhovor dcery s otcem byl zachycen na videu

Leo ve videu vypadá, jako kdyby byl na svou dceru pyšný, ale zároveň se jí trochu bojí. Rozhovor mezi tatínkem bíglem a jeho štěnětem je velice roztomilý a dokáže rozněžnit i tvrdší povahu. Ve videu můžete vidět, jak Leo tráví čas se svou dcerou, a přitom si s ní povídá.

Psi ke komunikaci využívají hlavně pohyby těla a různé zvuky. Tyto signály nejsou určené pouze pro ostatní zvířata, ale také pro lidi. Základní signály pozná každý člověk. Například pokud pes kňučí, nejspíše se mu stýská, nebo se něčeho dožaduje.

Výhružné vrčení, štěkot a cenění zubů naopak znamená varovný signál. Pes se cítí ohrožený a chce zaútočit. Pokud si pořídíte psa a budete se chtít naučit, jak s ním zacházet, začněte s ním chodit na výcvik. Tam vám pomohou porozumět vašemu psovi i jeho signálům.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Zobrazit další články