Vévodkyně Kate na škole zažila šikanu. Tehdejší spolužačky ji nazvaly „duševní troskou“

Ani taková ikona, jakou je například všemi milovaná vévodkyně Kate, to v životě neměla jednoduché. Šikana, s níž se musela potýkat, byla tak otřesná, že spolužačky Kate popsaly jako duševní trosku.

Vévodkyně Kate s deštníkem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vévodkyně Kate je absolutním miláčkem britského národa. Ženy si podle ní nechávají šít oblečení, malé holčičky by chtěly být jako ona a pro mnoho mužů je idolem. Navzdory tomu, jak je nyní oblíbená, to tak v jejím mládí nebylo vždy. Spolužačky z její tehdejší školy pro web News prozradily, že byla během střední školy dlouho šikanovaná.

Svět ji miluje

Je všeobecně známo, že Kate milují nejen v jejím domovském Spojeném království. Mnoho lidí si proto po smrti královny Alžběty II. přálo, aby se dalším králem stal rovnou její vnuk William a s Kate po boku. Nástupcem Alžběty je však její syn Charles. Lidé mu ale nemohou odpustit rozchod s princeznou Dianou, a i když se jeho současná žena Camilla snaží, oblíbená mezi veřejností není.

Psychický teror na střední

V mládí se Kate Middleton začleňovala mezi své vrstevníky jen velmi stěží. Na střední škole měla být údajně obětí psychické i fyzické šikany v takovém míře, že to začalo ovlivňovat její zdraví. Spolužačky pro web News dále řekly, že z Kate byla v té době duševní troska a byla prý velmi nestabilní. Rodiče ji nakonec poslali na jinou školu, ale Kate se po prožitém traumatu novým spolužákům stejně raději stranila.

William a Kate iZdroj fotografie: Depositphotos

Posměšky mezi urozenými

Ani po seznámení s princem Williamem nebylo zpočátku vše růžové. Kate Middleton údajně nedokázala zapadnout mezi jeho urozené přátele. Podle webu TN.cz mezi nimi byla otloukánkem, a dokonce se posmívali její mamince. Carole Middletonová totiž pracovala jako letuška a neměla vytříbený slovník jako angličtí aristokraté.

Rychle zapadla

Pro mnoho lidí je ale naopak až s podivem, jak perfektně se Kate za krátkou dobu adaptovala na poměry panující v královské rodině. Skvěle navazuje na odkaz princezny Diany a královny Alžběty – toho si svět mohl naposledy všimnout na fotografiích vyhotovených ke Dni otců. Rodina prince Williama zde symbolicky sedí na lavičce, která byla dárkem ke královniným 90. narozeninám.

Jaký máte názor na vévodkyni Kate?

Zdroj: Aha!
Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články