Děsivá předpověď na rok 2023 od známého a věhlasného jasnovidce. Čeká nás těžký rok plný výzev a útrap

Oceňovaný věštec a jasnovidec se na konci roku obrátil na média, aby lidem předal důležitou zprávu. Toto je jeho děsivá předpověď na rok 2023.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Polský rodák Krzysztof Jackowský příští rok oslaví 50. narozeniny, jasnovidectví se věnuje více než polovinu svého života. Není proto divu, že lidi tolik vyděsila jeho nejnovější předpověď, která se týká příštího roku 2023. Svět potkají strašné události, které budou mít dopad na celou civilizaci, říká Jackowský.

Mnoho věšteb se vyplnilo

Není to poprvé, co Jackowský pronesl v médiích šokující věštbu. V minulosti úspěšně předpověděl například smrt britské královny Alžběty, nebo státníka Michaila Gorbačova. Cítí, že podělit se se světem o jeho vize a věštby je jeho skutečné poslání, takže tak učinil i na konci letošního roku. Odhadl, že rok 2023 bude rokem velkého zlomu.

Celý svět se změní

Jackowský se ve svém vyjádření nebál silných slov. Řekl dokonce, že svět takový, jaký ho známe, navždy skončí. V roce 2023 nás čeká velký zlom, po kterém bude vše jinak. Odhaduje, že do poloviny června bude vše v pořádku, ale pak přijdou zmatky, chaos, a kolabování světové ekonomiky, což povede k obrovskému nárůstu chudoby. Podle něj navíc dojde k zásadnímu zdražení potravin.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nastane panika

Kolaps na finančních trzích přičítá vládám, které podle něj pro své občany nedělají dost. Jackowský se dokonce domnívá, že do konfliktu na Ukrajině se zapojí další 3-4 státy, což způsobí velkou paniku v okolních zemích. Lidé budou mít strach o své životy a tato vážná situace civilizaci navždy poznamená. Údajně už nikdy nic nebude tak, jako dřív a vystavět nový systém fungování světa zabere 6-8 let.

Stojíme na prahu zhroucení

Jackowský si myslí, že lidstvo nyní stojí na prahu zhroucení světa a je jen na nás, jak se k tomu postavíme. Radí lidem, aby se nenechali ovládnout strachem a pravidelně se informovali o dění kolem nich. Je důležité držet pohromadě a nedat šanci panice ani pesimismu, protože jedině tak se všechno bude dát zvládnout.

Co si myslíte o Jackowského předpovědi?

Zdroj: Popularne
Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články