Fotografie zachycuje muže, který na zádech nese psa. Pravý důvod tohoto činu všem láme srdce

Na internetu se objevila fotografie muže, který nesl na zádech svého psa. Kromě dojetí všech sledujících varuje před ničivými následky horkých dní.

i Zdroj fotografie: S vědomím Carlos Alberto
                   

Láska se projevuje i v těch nejjednodušších gestech. Někteří lidé vidí své psy jako své nejlepší přátele. Zejména ti, kteří nemají žádné bohatství a procházejí si zrovna těžkými časy. Nemají kolem sebe žádnou společnost, a tak nejlépe vědí, že loajalita těchto zvířat je čistá a pravdivá. Zůstávají po našem boku pouze z čisté lásky. Vidí za svým pánem jen to nejlepší, co si vůbec dokáží představit.

Milují celým svým srdcem

Ti, kteří každý den čelí problémům se svými psy po boku, si uvědomují, že nás milují pro to, jací jsme, ne pro náš majetek. Proto si k nim vypěstují upřímnou a velmi silnou lásku, díky které se o ně chtějí starat. Poskytnout jim co nejlepší péči a v nejhorším případě se pro ně i obětovat. Není příliš neobvyklé vidět lidi, jak provádějí láskyplné dobré skutky. Někteří to však dělají, protože je milují celým svým srdcem a vědí, že by na jejich místě udělali totéž.

Tato fotografie zasáhla více než sto deset tisíc lidí. Ukazuje totiž lásku muže k jeho psovi, koluje po celém světě a stává se virální. Muž nosí psa na zádech, aby si jeho mazlíček nepopálil nohy. Pochází z Mexika a na snímku ho zachytil muž jménem Carlos Alberto Lizcano. Carlos snímek sdílel na svých sociálních sítích a fotka se brzy stala velmi populární. Na Carlose to udělalo dojem a zeptal se muže, proč se o pejska tak stará. Odpověď byla jednoduchá.

Potenciální nebezpečí

Zeptal jsem se ho, proč nosí psa na zádech, a on odpověděl: „Protože ho horký asfalt pálí na tlapkách a nemůže chodit.“ Tuto odpověď napsal Carlos k fotce. Postoj starého muže slouží jako varování pro mnoho lidí, kteří obvykle berou své mazlíčky na procházku na ulici během horkých slunečných dnů. Velké množství z nich si neuvědomuje potenciální nebezpečí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V komentářích obou publikací mnoho lidí vyjádřilo svůj obdiv a náklonnost tomuto pánovi, který se o svého nejlepšího přítele velmi dobře stará. Tak jednoduchá demonstrace náklonnosti a obětavosti. Zároveň tak silná. Tento pán je příkladem zacházení, které si zaslouží všechna zvířata. Gesto dojalo celý internet. Lidé v komentářích se nepřestávají rozplývat nad touto milou dvojicí.

Jak chráníte své mazlíčky před horkem?

Zdroj: OSegredo
Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce