11letý Samuel zazářil s vlastními písničkami. Podle Slávika složil budoucí hit, nahrávací společnosti se o něj perou

Neuvěřitelný talent přišel do soutěže ukázat tento 11letý zpěvák. Složil si vlastní vtipnou píseň, za kterou si vysloužil obrovský potlesk ve stoje.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Finalista Česko Slovensko má talent už si dlouho nedokázal takto získat všechny přítomné v sále, ale Samueli Rychtarovi se to povedlo. Nadaný 11letý zpěvák si složil vlastní vtipnou píseň o dopravní situaci na dálnicích a naprosto si podmanil porotu i diváky. Za úžasné vystoupení jej čekal potlesk ve stoje.

Už při castingu dostal zlatý bzučák

O výjimečnosti Samuelova pěveckého nadání svědčí i fakt, že byl velmi úspěšný už při castingu. Přišel porotě s kytarou v ruce zazpívat vlastní píseň „V Čase“, ze které byli porotci naprosto nadšení. Jaro Slávik dokonce označil píseň za jednoznačný budoucí hit a řekl, že kdyby mohl, zmáčkne svůj zlatý bzučák a pošle Samuela rovnou do finále.

Skromný hoch přiznal, že jej k hudbě přivedli rodiče a porotci nešetřili chválou. Moderátoři David Gránský i Lujza Garajová Schrameková neváhali a zlatý bzučák ihned stiskli. Mladý zpěvák se tak okamžitě dostal přímo do finále, což se v této soutěži opravdu povede jen málokomu. I tam si naprosto podmanil publikum.

Vtipná píseň o silnicích

Ve svém finálovém čísle zazpíval autorskou píseň, ve které si dělal legraci z množství kolon a dopravních zúžení na silnicích. Už po prvních verších se v sále ozýval smích a porotcům se rozzářily oči. Během refrénu obecenstvo tleskalo a Samuel se nadšeně usmíval. Je vidět, že se pro vystupování na pódiu narodil. Celé vystoupení si navíc sám doprovodil hrou na kytaru.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Všechny naprosto okouzlil

Píseň prokládal nenásilnou komunikací s publikem, nad čímž zůstával porotcům rozum stát. Toto od nenápadného chlapce ještě před pár minutami nikdo nečekal. Pro část textu navíc zvolil rap, po kterém se ozval nadšený potlesk. Lidé nakonec tleskali ve stoje a Jakub Prachař Samuelovi doporučil, aby se v budoucnu stal ministrem dopravy.

Je jasné, že tento neuvěřitelně talentovaný umělec to dotáhne daleko. Už nyní totiž dostal několik nabídek od nahrávacích společností. Premiérové díly Česko Slovensko má talent běží na Primě každou sobotu od 20:15. Ani letos není nouze o výjimečně nadané zpěváky.

Co říkáte na nadaného mladého zpěváka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články