Rozkošná tříletá tanečnice irského stepu mrská nohama jako profesionálové. Dozajista ji čeká zářná budoucnost

Když holčička poprvé viděla vystoupení irských tanečnic, neudržela se a okamžitě se k nim přidala, přestože stepovat neuměla. Teď se stala hitem internetu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Většina tříletých dětí, u kterých se vyvíjí hrubá motorika tak, jak má, zvládne chytit míč nebo rovně běhat. Ale to, co dokáže Zoe Surrellová, je úžasné. Přestože holčička z Orlanda na Floridě chodí teprve pár měsíců na lekce irského stepu, při svém prvním veřejném vystoupení všechny absolutně dostala.

Rodiče dítě zapsaly na lekce tance

Irské tance holčičce učarovaly, když náhodně na procházce s rodiči viděla, jak je skupina tanečnic předvádí. Tehdy k nim přiběhla a pokoušela se tančit jako ony. Rodiče se proto rozhodli, že ji zapíší na lekce tance do Finnegan Academy of Irish Dance. A udělali dobře, vystoupení Zoe bylo neuvěřitelné.

Zoe totiž nejen krásně tančila, ale také rozkošně v tradičním oblečení vypadala. „Nemohu být více pyšná na svou malou 3letou holčičku. Vystoupila veřejně, neměla strach a roztančila své srdíčko,“ řekla hrdá matka Meghan. Na sociálních sítích, kam video tančící holčičky zavěsila, mělo během několika dní 7 miliónů zhlédnutí.

Ostatní tanečnice holčička zastínila

Opravdu jde o velmi působivé vystoupení. Holčička se jen tak nevlnila v rytmech, ale skutečně tančila irský step. Jde o tanec, který oslavuje bohatou historii tohoto národa. Pokud nevíte, o čem je řeč, jistě si vzpomenete na velmi populární irské uskupení Lord of The Dance, které se svou show opakovaně zavítalo i do Česka.

Zoe tančila právě tento moderní step dancing, který je charakteristický rychlým pohybem nohou v kontrastu s kontrolovaným držením trupu a nehybnými pažemi. Tříleté holčičce se podařilo svým vystoupením zcela zastínit zbylé tanečnice a vykouzlit úsměv na tvářích publika. Sklidila obdivný potlesk i poklony od fanoušků na sociálních sítích.

Co říkáte na irský tanec v podání Zoe?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení