Tři muži přišli do kostela a zazpívali písničku, kterou jen tak z hlavy nedostanete. Při poslechu běhá mráz po zádech - DámskýDeník.cz

Tři muži přišli do kostela a zazpívali písničku, kterou jen tak z hlavy nedostanete. Při poslechu běhá mráz po zádech

Mnoho lidí, mnoho kapel, se snaží převzít písně a zazpívat je jako v originálu. Jenže ve většině případů se to nepodaří. To ovšem není případ skupiny Gentri.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Bezpočet skupin a jedinců převzali různé písně od uznávaných umělců, ale bohužel marně, nemohli se za každou cenu originálu vyrovnat. Například písně od Beatles převzalo mnoho zpěváku, ale všechny nezněly dobře. A to do té doby, než píseň od Beatles zazpívala skupina mužů z Gentri. Mužská skupina Gentri

Mladá mužská skupina s názvem Gentri dokázala dosáhnout něčeho nedosažitelného, když zazpívali jednu z klasik od Beatles, kterou před nimi nikdo nezazpíval lépe, klobouk dolů! Tuto píseň si jistě pusťte a věřte, že tohle nebude jediné spuštění. Píseň vás chytne za ušní bubínky a vy ji nebudete moci vyhnat z hlavy. Poslechněte si krásné trio s písní „Let It Be od Gentri. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený GENTRI (@gentrimusic)

Kdo je Gentri

Tato skupina tří mladých mužů se nazývá Gentri. Jedná se o zkratku ,,gentelmanské trio”, které bylo založeno v roce 2014. Muži se jmény: Brad Robins, Casey Elliot a Bradley Quinn Lever. Tato skupina již vydala dvě alba EP a tři celovečerní alba, z nichž poslední nese název Prolog. V Utahu, ale i v jiných částech světa si mladá skupina získala oblíbenost a umístění s číslem jedna na billboardech.

Ze svého prvního alba debutovali svou první píseň s názvem Dare, se kterou vystupovali ve zpravodajských sítích, jako je ABC World News, NBC Nightly New a Inside Edition. Nyní se mladí gentlemani stali celosvětově známou kapelou, a to nejen ve Spojených státech. Sdílí jeviště se známými talenty, jako jsou Tony Award Idiny Menzel, Alfie Boe či Journey and One Republic a jiní. 

Zdroj: GENTRI – The Gentlemen Trio

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Trendy pokojové rostliny roku 2021: Jsou levné, nenáročné a především oslnivě krásné
Události247.cz
Vláda na kompenzační bonus vynaložila 740 milionů korun. Ekonom se vyjádřil k výši částky
JakZdravě.cz
Není droždí jako droždí. Obchody nabízejí 2 druhy, jen to obohacené obsahuje přidané vitamíny
VědaŽivě.cz
Proč zvířata hibernují? Některá prospí celou zimu, jiná své tělo „vypnou“ jen na pár hodin