Tragický příběh devítileté dívky, jež umřela v náručí svého otce. Soused ji střelil brokovnicí

„Bojím se opilého souseda,“ svěřilo se dítě na sociální síti, než jí hlavu prostřelila kulka ze sousedovy brokovnice. Vrahovi prý vadil hluk při rekonstrukci domu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pouhých devět let života měla za sebou ruská dívka, jejíž hlavu prostřelila kulka z brokovnice opilého souseda, zatímco její otec nebyl doma. Hodinu předtím vrah zběsile bušil na vchodové dveře domu a vyděšená dívka se spolu se svým čtyřletým bratrem schovávala uvnitř domu a počítala minuty do příchodu jejich otce. Její život ale zachránit nestačil.

Soused tloukl na dveře a sprostě nadával

Felicia Kononchuk bydlela se svými rodiči a mladším bratrem ve městě Chita ve východní části Ruska. Zatímco šel její otec do obchodu, dům začal obléhat opilý soused Vasily Dunets (33 let), který vytrvale bušil na dveře a křičel obscénní nadávky. Vystrašená dívka, která byla tou dobou doma sama se svým čtyřletým bratrem, sdílela své zděšení se svými přáteli na sociální síti TikTok. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Chování souseda zapříčinilo smrt malé dívenky

Je tady opilý soused, tluče na dveře a rozbíjí je. Křičí obscénní slova. Jen se bojím… je naprosto… bojím se…,“ popisuje Felicia ve svém videu na TikToku krátce před tragickou událostí.

„Můj otec šel do obchodu. Nevím, co mám dělat. On nám rozbije dveře! Mám velká strach, srdce mi bije… Bouchá už asi hodinu. Můj nejmladší bratr se schoval“ popisuje dál. Krátce poté však hluk ustal a dívka si myslela, že soused odešel. Pak se vrátil z obchodu a zdálo se, že ohrožující situace pominula. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Střelné zbraně jsou velké téma

Zabili mě, tati

Zakrátko se ozvalo tiché zaklepání na dveře. Felicia si myslela, že přišel její kamarád, se kterým byla to odpoledne domluvená na společné procházce. Dívka šla proto otevřít dveře. Namísto kamaráda stál ale na zápraží Dunets, který držel loveckou pušku ráže 12 a bez váhání vystřelil do dveří salvu výstřelů. Kulky pronikly kovovými dveřmi a dívku zasáhly do hlavy.

Hluk přivolal do chodby dívčina otce Fyodora

„Běžel jsem do chodby a viděl svou dceru zalitou krví,“ vzpomínal na nejhorší okamžik ve svém životě. „Zachrčela: ‚Tati, zabili mě! Vzal jsem ji do náruče a zakřičel na svého syna a na opraváře, aby zavolali sanitku. Moje dcera mi zemřela v náručí,“ dodává zdrcený otec.

iZdroj fotografie: Pixabay
Dívenka umřela před očima otce

Záchranná služba dorazila za nedlouho. Otec jim v šoku s mrtvou dcerou kráčel naproti. Lékaři devítiletou Felicii prohlédli a ujistili Fyodora o strašné pravdě:

„Řekli, že nemá šanci přežít,“ vzpomíná otec, který video z pohřbu své dcery sdílel na sociální síti TikTok.

Rušil ho hluk z rekonstrukce

Matka Felicie popsala svou dceru jako veselou a bystrou dívku, která nikdy k nikomu nechovala zášť. Uvedla ale rovněž, že se svým sousedem dlouhodobě neměli dobré vztahy. V osudný den vraždy si Dunets stěžoval na hluk, který dělali dělníci provádějící rekonstrukci na jejich rodinném domě. To ostatně muž přiznal také policii.

iZdroj fotografie: Pixabay
Případ vyvolal velkou diskuzi

Vasily Dunets, třiatřicetiletý mladík, který rád rybařil a pracoval v obchodě s domácími potřebami, se k vraždě malé dívky přiznal. Jeho zatčení a doznání potvrdila ruská policie. Vyšetřování se ujal Alexander Bastrykin, bývalý spolužák Vladimira Putina a hlava ruského vyšetřovacího výboru. Jestliže bude soudem odsouzen, hrozí mu za jeho čin až doživotní trest.

Zdroj: 7news

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Zobrazit další články