Pedofil v Československo má talent? Konkurent legendárního Pátroviče vypisuje nezletilým dívkám, dělá jim nechutné návrhy

Slavný TikToker přišel zazpívat do Česko Slovensko má Talent. Mnozí lidé v něm vidí náhradníka pravidelného soutěžícího, který byl minule porotou odeslán do důchodu.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Slovenský senior Jozef Pátrovič byl porotci označen za toho nejnesnesitelnějšího soutěžícího v této talentové soutěži. Minule se porotě podařilo jej odeslat do jakési hudební penze, ale letos se vrátil jeho náhradník. Neodbytný soutěžící Adrian Figa rozesmál publikum, ale porota neví, co si o něm má po tomto vystoupení myslet.

Soutěž si vychovává své talenty

Na úvod vystoupení promluvil porotce Jaro Slávik, který řekl, že mu připadá, že si Česko Slovensko má Talent za dobu své existence vychovává své talenty. „Minule jsme poslali do důchodu pana Pátroviče, a já mám teď obavu, že jste se ze zadní linie dostal do předních řad neodbytných soutěžících, kteří se vyznačují svou bizarností.“

Legendární soutěžící nikdy neuspěl

Na konec se Adriana Figy, který stál na pódiu před ním zeptal, co může v soutěži předvést nového a neokoukaného. Všichni v něm totiž zatím viděli pouze náhradníka Jozefa Pátroviče, který se vyznačoval tím, že se do soutěže hlásil rok co rok, ale nikdy výrazně neuspěl. Všechny překvapoval svou motivací se stále do soutěže hlásit, ale minulý rok odešel ve svých 80 letech do hudebního důchodu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vybral si píseň ze známého filmu

Adrian z legrace řekl, že ho nedávno Pátrovič kontaktoval s tím, že náhradníka už skutečně potřebuje, jelikož na vystupování už zdravotně nestačí. Figa je už delší dobu známý na TikToku, kde ho diváci vyzývali k tomu, aby se přihlásil do soutěže místo něj. O pár chvil později začal zpívat. Pro své vystoupení si vybral naprosto legendární píseň My Heart Will Go On, kterou proslavil úspěšný snímek Titanic a zpěvačka Céline Dion.

Rozpačité reakce přišly vzápětí

Po procítěné písni začali diváci debatovat nad tím, jestli Adrianovi nesedl výběr hudby, nebo jednoduše neumí příliš dobře zpívat. Více než jeho zpěv však lidé v komentářích pod videem zmiňují drsná obvinění, kterým v posledních měsících čelí. Není to totiž tak dávno, kdy se objevily důkazy o tom, že dává nezletilým dívkám nevhodné návrhy. I tak se mu ale povedlo rozesmát část publika i diváků u televizních obrazovek.

Pokud se také chcete pobavit nad letošní řadou Česko Slovensko má Talent, nezapomeňte sledovat premiérové díly každou sobotu ve 20:15 na Primě.

Jaký máte názor na zpěv tohoto soutěžícího?

Zdroj: FTVPrima
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články