Jaké šaty se vám líbí nejvíce? Volba o vás prozradí více, než si myslíte. Váš styl je převlečená osobnost

Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Nyní díky nim můžete dokonce odhalit své skryté povahové rysy. Stačí si jen jedny vybrat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokuste se o sobě zjistit více informací, abyste porozuměli své osobnosti. Pokud své horší vlastnosti budete brát jako vaši součást, naučíte se s nimi žít. Další možností je, že s nimi začnete pracovat, abyste se jich zbavili. O lidech se toho nejvíce dozvíte tak, že se s nimi budete aktivně a dlouhodobě bavit. Jestliže máte dojem, že toho o sobě moc nevíte, vyzkoušejte si tento test a vyberte si jedny šaty. Podle toho se poté pozná, jaká jste osobnost.

iZdroj fotografie: Pixabay

Červené pod kolena

V životě máte většinu věcí stylových a působíte velice žensky. Elegance je u vás na prvním místě. Vypadá na vás dobře i sportovní oblečení, protože víte, jak ho nosit nebo s čím jej sladit. Hodně lidí okolo vás žádá o radu při výběru outfitu a obdivují váš vkus. Protože jste vcelku sebevědomá a cílevědomá, pravděpodobně vám chvíli potrvá, než si najdete partnera, který se k vám bude hodit. Nikdy se nebudete podřizovat, jen proto, aby byl druhý spokojený. Udělat vstřícný krok umíte ve chvíli, když uvidíte, že je to pro vás i ostatní vyhovující.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jemné béžové

Pravděpodobně jste čestná žena, která je pracovitá. Jste velice atraktivní žena, která si zakládá na pravdě. Ve svém šatníku nemáte jeden určitý styl nebo podobné barvy. Nosíte hlavně to, co vám připadá hezké, ale musí to být primárně pohodlné. Nikdy nemáte potřebu na někoho dělat dojem, a proto můžete působit zakřiknutě. Kvůli tomu vás pravděpodobně neosloví mnoho mužů. Ti, s nimiž se seznámíte, uvidí hned od začátku realitu ohledně toho, kdo jste a jak žijete. Nemáte potřebu na kohokoliv hrát nějaké divadlo.

iZdroj fotografie: Pixabay

Světle růžové šaty

Laskavost a milé chování je pro vás důležité i od ostatních lidí. V životě byste byli nejradši, kdyby na sebe byli lidé jen hodní. Jste jemná osoba, která nemá ráda konflikty, a proto se sama do žádných ani nepouštíte. Vaše loajálnost je obdivuhodná, ale už jste se v životě párkrát spálila. Lidé si totiž nevážili toho, jak moc jste jim byla oddaná. Z chyb jste se poučila, ale bojíte se, že se brzy znovu spálíte. Někde na vás čeká pravá láska, která si vás v ten pravý okamžik najde sama.

iZdroj fotografie: Pixabay

Puntíky a výrazný styl

Jestliže se vám nejvíce líbí puntíkaté šaty, možná klamete své okolí vaším vzhledem. Dost možná si vybíráte do svého šatníku primárně kousky, kterých si hned každý všimne. I přesto jste ale velice tajemná osobnost. Líbíte se většině můžu, protože mají dojem, že musí odhalit, co je vaším tajemstvím. Neřeknete na sebe vše, a proto jste velice zajímavá. Nemáte rádi stereotyp a už vůbec nesnesete, když vám někdo říká, co máte dělat. Nemáte okolo sebe příliš přátel, ale jen pár těch, které lze považovat za opravdové přátele a věříte jim.

iZdroj fotografie: Pixabay

Žluté delší šaty

Na své okolí působíte jako dokonalá žena. Jste velmi atraktivní, oddaná svému partnerovi a dobrou kamarádkou. Lidé u vás vidí, že jste žena do života, a proto má o vás zájem více mužů. Můžete druhému člověku hodně nabídnout, protože jste velmi všestranná a přizpůsobivá. V životě se o sebe umíte postarat a zároveň se dokážete postarat i o celou rodinu. Ostatní lidé na vás oceňují to, jak skvěle dokážete komunikovat se svým okolím.

iZdroj fotografie: Pixabay

Co si myslíte, že by o vás řekli vaši přátelé?

Zdroj: BuzzFeed

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články