Jaký prsten se vám líbí nejvíce? Volba odkryje vaše skryté povahové rysy, o nichž nemáte nejmenší ponětí

Lidé jsou různí, avšak ne vždy si jsou všichni vědomi všech svých povahových rysů. Tento osobnostní test vám může pomoci odhalit některé z nich.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Každý člověk má nějakou povahu, pozitivní vlastnosti a také ty negativní. Popsat někoho jiného dokáže nejlépe rodina nebo ti nejlepší přátelé. Většinou o sobě umí říct každý pár slov, ale přesto nelze člověka popsat pouze krátkým popisem. Pokud byste se o sobě chtěli dozvědět více, můžete si vyzkoušet několik osobnostních testů. Jedním z nich je i tento, v němž si stačí vybrat jeden prsten. I přesto, že prsteny jsou primárně dámské, mohou si test zkusit i muži. Vaše volba o vás hodně prozradí.

1. Zlatý prsten s perlou

Máte mnoho energie a vaše aktivita je nezastavitelná. Díky tomu působíte velice pozitivně na druhé lidi a umíte je naladit na stejnou vlnu. Všichni lidé, jež vás poznají, na vás nikdy nezapomenou. Uložíte se totiž každému velice rychle do paměti. Ve společnosti působíte sebevědomě a umíte podávat velké výkony. Nevadí vám riskovat a s klidem se pustíte do jakékoliv akce. Adrenalin vám zkrátka není cizí. Měli byste si užívat života a nebrat ohled na lidi, kteří vám pouze závidí.

iZdroj fotografie: Pixabay

2. Velký prsten s fialovým kamínkem

Máte styl, kterým každého oslníte. Jste velký snílek, protože se často zasníte a milujete romantiku. Nejraději trávíte svůj volný čas se svými příbuznými, kteří jsou pro vás v životě nejdůležitější. Na svou rodinu nedáte dopustit a budete je bránit v každém případě. Místa ve vašem srdci je dost pro každého a vždy pomůžete komukoliv, kdo právě potřebuje. Váš nápadný vzhled přitahuje ve společnosti pozornost ostatních lidí. Občas si s někým zaflirtujete, ale pokud máte vztah, neděláte nic, co by mohlo druhému ublížit.

iZdroj fotografie: Pixabay

3. Zlatý prsten s malými detaily

Máte opravdu dobrý styl, protože každý den je váš outfit skvěle sladěný. Cokoliv si vyberete vám padne, a navíc umíte skvěle kombinovat jednotlivé kousky. Cizí lidé vám odhadují nižší věk, než je ten skutečný. Ostatní vás často žádají o radu, protože umíte dobře poradit. Nikomu se raději nesvěřujete, protože nechcete dávat najevo své city. Bojíte se totiž toho, že pokud se někomu svěříte, dotyčný by mohl časem zneužít informace od vás.

iZdroj fotografie: Pixabay

4. Hranatý stříbrný prsten

Jestliže by někdo hledal velice veselou osobnost s pozitivní náladou a optimistickou povahou, budete to právě vy. Jste oblíbení ve společnosti a umíte se vcítit do druhých. Díky tomu nepatříte mezi ty, kterým by bylo jedno, když se druzí trápí a nikdy neubližujete druhým. Pokud má někdo slavit narozeniny, plánujete tento den dlouho dopředu, aby z něj vznikl nezapomenutelný zážitek. Občas zapomínáte sami na sebe, protože se snažíte zavděčit hlavně ostatním. Měli byste být trochu sebestřední a soustředit se hlavně na své štěstí.

iZdroj fotografie: Pixabay

5. Netradiční prsten se žlutým kamínkem

V životě se radujete ze všeho dobrého, co se vám stane. Jste velmi citlivou osobou, která prožívá události mnohem více než kdokoliv jiný. Jste naplnění pocitem štěstí, když vám jde práce od ruky nebo se sejdete s přáteli. Největší euforii však zažíváte hlavně ve chvílích, kdy se zamilujete. Na druhou stranu zklamání prožíváte velice dlouho. Hlavně v případě, když vztah nevyjde a vy jste si opět nevybrali správného partnera do života. Nemusíte se ale bát, protože díky vaší energii si najdete brzy novou lásku.

iZdroj fotografie: Pixabay

6. Prsten ve tvaru květiny

V životě je pro vás nejdůležitější upřímnost a pokud někdo lže, nebudete ho považovat za přítele. Nebojíte se někomu říct pravdu do očí, i když není úplně hezká. Vaše otevřenost a odhodlání říkat pravdu působí na ostatní vcelku sebevědomě. Je pro ně totiž velice obdivující, že se nebojíte říct cokoliv nahlas. Rodina i přátelé ve vás mají spolehnutí a každý by si mohl přát, aby měl v životě člověka, jako jste vy.

iZdroj fotografie: Pixabay

Dávejte si pozor na to, co říkáte druhým o sobě. Není na škodu, když někomu řeknete pár informací o vás, ale nesmíte působit jako otevřená kniha. V dnešní době jsou lidé hodně zlomyslní a nevadí jim, když ubližují někomu jinému. Pečlivě si tedy vybírejte, komu se svěříte s více informacemi. Někteří by totiž mohli použít vaše slova proti vám.

Jaké jsou podle vás nejčastější negativní vlastnosti u jiných lidí?

Zdroj: BuzzFeed

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Túje zhoustnou a porostou jako nikdy předtím. Stačí jim dopřát mykorhizní roztok a sílu budou čerpat z hub
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Čas natrhat kopřivy: Domácí kopřivový olej pomůže na bolest kloubů a zmírní zánět
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat