Fenka přišla o ucho, ale jako zázrakem přežila. I přes krutost, které se jí od lidí dostalo, začala kariéru terapeutického psa

Fenka přišla o ucho a moc lidí ani nevěřilo tomu, že by to vůbec přežila. Ona se ale ukázala jako obrovský bojovník.

i Zdroj fotografie: S vědomím Kasey Carlin
                   

Maggie je velmi statečná fenka, kterou mnoho lidí na tomto světě obdivuje. Když ji našli opuštěnou v krabici v Libanonu, byla bez ucha, jež jí bylo brutálně uříznuto. Ale to ještě zdaleka není vše –⁠ měla také dokonce 17 střelných zranění. Naštěstí pořádně zabojovala a podařilo se jí přežít. Nyní z ní je skutečný terapeutický pes.

Podařilo se ji dostat pryč

Nikdo neví o bolesti lépe než právě Maggie, a proto je z ní naprosto skvělý terapeutický pes. Fenka se dočkala šťastného konce, protože si ji adoptovala rodina z Brightonu. Nyní její příběh sdílejí na sociálních sítích a vyprávějí o všech jejích úspěších. Když Kasey Carlin slyšela o příběhu této fenky, hned věděla, že je pro ni Maggie ten pravý pes.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Maggie the Wonder Dog (@maggiethewunderdog)

Maggie se stala slavnou po celém světě. Poté, co ji nalezli v katastrofálním stavu v Libanonu, lidé s dobrým srdcem zahájili online kampaň, aby ji odtud dostali. Je velmi těžké dostat zvířátka z této části světa, ale naštěstí se stal zázrak, a to vše díky hodným lidem, jako je Carlin a její matka. Maggie musela podstoupit mnoho ošetření a také operací, ale celou dobu měla dobrou náladu, protože byla ráda, že už je pryč.

Má stále dobré srdce

Maggie je totiž velmi silná fenka, protože se úplně uzdravila a velmi si oblíbila svoji novou rodinu. Musela se vyrovnat se svým zrakovým postižením, avšak i to zvládla. Zpočátku přemýšleli, zda nebude lepší Maggie uspat, ale poté její nová majitelka viděla, jak moc miluje žít. Uvědomila si, že její život má mnohem větší cenu. Je úžasné, jak se po tom všem naučila důvěřovat lidem.

Jakého psa máte doma?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám