Když farmář přišel na pódium, všichni ho odsoudili za jeho přízvuk. Jakmile vydal první tón, všichni v sále se za sebe styděli

Mnohokrát už bylo dokázáno, že není dobré soudit lidi jen podle vzhledu. To stejné platí i pro tuto situaci, kdy na pódium přišel skromný zpěvák, který se porotě příliš nelíbil.

muž drží kytaru i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nikdy není dobré soudit lidi jen podle vzhledu, protože podle oblečení nepoznáme, jací doopravdy jsou. Někdy se můžete setkat s člověkem, který je ředitelem prosperující firmy, a v momentě, kdy ho zrovna potkáte, může odcházet ze stavby, kde si vlastnoručně staví dům. V tu chvíli byste o něm pravděpodobně ani neřekli, že je ředitelem. Mít předsudky vůči lidem jen kvůli jejich vzhledu tedy není nikdy na místě. Podobně je na tom i tento farmář, který přišel do talentové soutěže zazpívat a lidé se mu zpočátku posmívali.

Farmář přišel do talentové soutěže

Jelikož se talentové soutěže konají téměř každým rokem, má mnoho lidí možnost sem přijít a ukázat, jaký talent se v nich skrývá. Odměnou za jejich odvahu a vystoupení může být velká finanční výhra a také to, že se stanou celebritami. Do televizní show Amerika má talent přišel i obyčejný a skromný country zpěvák Kevin Skinner (35 let), který na sobě neměl příliš hezké oblečení a vypadal chudě. Na pódium jednoduše přišel pouze s tím, co potřeboval – pohodlné oblečení, kšiltovku a kytaru. Již při příchodu se však porotě příliš nezamlouval.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Porotce zakroutil hlavou

Jakmile přišel Kevin na pódium, jeden z porotců, Piers Morgan, zakroutil hlavou. Pravděpodobně se mu nelíbilo, jak přišel Kevin do talentové soutěže oblečen, když ho uvidí celý svět. Na sobě neměl drahé a luxusní oblečení, ale pouze boty, pohodlné kalhoty, vytahaný svetr a kšiltovku. Z tohoto důvodu to na Pierse nejspíše neudělalo příliš dobrý dojem. Jako první se slova ujal David Hasselhoff a začal Kevinovi klást otázky ohledně toho, co si pro ně připravil.

Kevin byl zcela upřímný

Jakmile se ho začal David Hasselhoff ptát, jakou píseň si připravil, odpověděl mu, že bude zpívat song od Gartha Brookse. Hned poté se Sharon Osbourne zasmála, ale řekla, že to bylo kvůli jeho přízvuku. Kevin vypadal naprosto v klidu a nevěnoval pozornost ostatním lidem ani jejich smíchu. Jednoduše dál odpovídal na otázky od poroty a upřímně jim řekl, kdo je.

Když se ho David zeptal, čím se živí, Kevin mu sdělil, že chytá kuřata. Kvůli této odpovědi se rozesmál celý sál, ale David se ptal dále. Zajímalo ho, kolik kuřat dokáže chytit. Na to Kevin odpověděl, že není příliš dobrý v matematice, ale za jednu noc jich s 6 dalšími muži zvládli chytit 60 000. Následně ho požádali, ať zazpívá píseň, kterou si připravil. Kevin začal hrát na kytaru a zpívat. V tu chvíli všichni ihned věděli, že je to skvělý muzikant.

Diváci doslova hltali každé slovo

V sále bylo najednou naprosté ticho a jediné, co bylo slyšet, bylo hraní a zpěv Kevina. Diváci byli ohromeni jeho nadáním, protože výkon, který předváděl, byl fascinující. Píseň od Gartha Brookse, již si vybral, se jmenuje If Tomorrow Never Comes a uměl ji dokonale. Jakmile jeho vystoupení skončilo, všichni tleskali ve stoje společně s Davidem Hasselhoffem. Tento porotce mu také řekl, že občas přijdou momenty, kdy přijdou na jeviště podobně oblečení lidé a všichni si hned řeknou, že vystoupení od takového člověka bude hrozné.

Morgan, který při jeho příchodu kroutil hlavou, pronesl, že to bylo nejvíce emotivní a nejsilnější vystoupení za poslední dobu. Sharon Osbourne Kevinovi řekla, že jí připadá, že je to velmi milý a sympatický člověk. Všichni porotci poslali Kevina do dalšího kola. I přes to, že Kevina Skinnera všichni odsuzovali a nevěřili mu, dostal se až na konec soutěže a 4. řadu televizní show Amerika má talent vyhrál.

Co si myslíte o lidech, kteří druhé odsuzují jen podle vzhledu?

Zdroj: Seeitlive

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články