Jen 4 týdny před porodem se dozvěděla, že ji manžel podvádí. Někdo jí poslal dopis a v něm i jeho fotku s milenkou

Navzdory pokročilému těhotenství se žena rozhodla cestovat tisíce kilometrů daleko, aby se s manželem nemusela vidět. Jenže pak se nechala ukolíbat, ale jen na chvíli.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Odhalit nevěru partnera je bolestné. Člověk se cítí ponížený, zuří a také začne zpytovat svědomí. Klade si otázku, zda ve vztahu všechno klapalo, jestli příčinou k nevěře není on sám. Důležité ale je, zda ve vztahu s nevěrníkem chce setrvat. Když na mimomanželský poměr náhodou přišla svému muži žena v pokročilém stádiu těhotenství, rozhodla se nakonec pro rázné řešení. Přestože chtěla udržet rodinu pohromadě, nehodlala riskovat, že se to bude opakovat.

O nevěře se dozvěděla z dopisu

Když se o nevěře jednatřicetiletá Daniella Asher dozvěděla, byla ve 36. týdnu těhotenství. S manželem se brali před třemi roky a žili spolu ve Spojených státech. Pracovně musel muž hodně cestovat. Když byl na služební cestě v Amsterodamu, přišel dopis s razítkem tamní pošty. Nastávající matka ho otevřela a začala číst. Zpočátku si dokonce myslela, že jí ho napsal manžel. Brzy ale pochopila, že adresátem tohoto milostného dopisu není ona.

Nebylo to manželovo písmo a v obálce našla přiloženou fotografii, na které byl její manžel v náručí jiné ženy. „Zjistila jsem, že můj manžel má několik měsíců trvající milostný románek. Předpokládám, že ona nevěděla, že dopis přijde ještě před tím, než můj muž dorazí domů,“ uvedla šokovaná Daniella. Rozhodla se ale, že si to nenechá líbit a vyřídí si to s ním. Opakovaně manželovi telefonovala, ale s ohledem na velký časový posun se míjeli.

Chtěl být s manželkou i milenkou

Dopis tedy vyfotila a poslala ho manželovi se vzkazem: „Jsi to největší klišé.“ Ani se jí nepokusil zavolat zpátky. Zabalila si věci, protože se s ním už nechtěla vidět, a tři týdny před porodem odletěla do rodného Švédska. Manžel nemohl uvěřit, že odjela. Kontaktoval ji, přiznal se k nevěře a žádal o odpuštění. Když Daniella porodila syna Brooklyna, uvažovala kvůli němu, že manžela vezme na milost. „Tolikrát se omlouval, říkal, že chce pracovat na našem vztahu,“ vzpomíná novopečená matka.

@daniellaeasher Through all that pain came the biggest blessing and I can’t wait to step into 2023 the strongest version of myself as a single mama to my beautiful baby boy ❤️ #singlemom #momsoftiktok #singlemomlife #mentalhealth #singleparent #mentalhealth #healing #divorce #cheating #grief #breakup ♬ Goodbye – EuGene🔥

Nikdy předtím by ji nenapadlo, že se něco takového může stát. Nebyla si jistá, zda je schopná manželovi nevěru odpustit, ale snažila se kvůli malému synovi dát manželství dohromady. Zkusili i párovou terapii. Jenže pak přišla definitivní rána. Zjistila, že manžel je s milenkou stále v kontaktu. Dokonce požádal svou ženu, zda by mohl být s nimi oběma. „Řekla jsem mu, že rozhodně ne. Pokud s ní chce být, může, ale nebude se mnou. Bylo to neuvěřitelné,“ kroutí hlavou Daniella.

Vyčítá si, že to měla tušit

Vyčítá si, že když budoucího manžela poznala, jednala příliš zbrkle. Seznámili se prostřednictvím internetové seznamky, když muž cestoval po Švédsku. Podle Danielly to byla láska na první pohled. Rychle se vzali a začali plánovat rodinu. Každý měsíc je na čtrnáct dní pryč a nikdy jsem neměla žádné podezření, i když jsem věděla, že v předchozích vztazích podváděl. Má pět dětí od tří různých matek, takže jsem to měla vědět,“ zpytuje svědomí Daniella, která už čelí nástrahám mateřství jako svobodná žena.

Jak byste se zachovali v podobné situaci?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články