Už rok neměla sex, a přesto jí řekli, že je těhotná. Z mylné diagnózy viní lékaře –⁠ její původní zdravotní problém nevyřešili

Zprávě o těhotenství je ve většině případů důvodem k radosti. Tato žena z ní však byla vyděšená, jelikož v té době již několik měsíců neměla sex.

ultrazvuk břicha i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Početí bez sexu. Něco takového přeci není možné. Ano, údajně se to jednou stalo. Ten příběh jistě všichni znáte. Neposkvrněné početí Marie. Ale ve skutečnosti taková věc opravdu možná není. Samantha Gibson proto nechápala, jak by se v její krvi mohl objevit vysoký hormon, který značí těhotenství. Byla si jistá, že těhotná být nemůže. Neměla pohlavní styk více než celý rok.

Vyděšená natočila video

Samantha Gibson neměla déle něž rok pohlavní styk. Přesto jí lékaři sdělili, že je těhotná. Žena své zděšení sdílela na sociální síti. Natočila video, kde všechno popsala. „Šla jsem na krevní test, který prozradil, že jsem těhotná. Já jsem neměla sex více než rok,“ napsala k videu. Její video bylo na platformě zhlédnuté skoro milionkrát. Lidé byli z jejího sdělení opravdu zmatení, nechávali jí spoustu komentářů a chtěli vědět o situaci více. Skoro to vypadalo na neposkvrněné početí.

iZdroj fotografie: Pixabay

I většina malých dětí ví, že dítě nevznikne jen tak. Proto Samanthě tato zpráva vrtala hlavou a lékařům pochopitelně vysvětlila, že to není možné. Začala k nim chodit proto, že měla závratě, silné bolesti žaludku a občas se nemohla hýbat a chodit. Bolest byla opravdu intenzivní. Z toho důvodu si nechala udělat krevní test, který odhalil vysoký hormon těhotenství. Avšak poté se ohradila, že to není možné. Lékaři ihned udělali strip test, jehož výsledek je jasný do pár minut.

Další test byl negativní

Tento test vyšel negativně. Lékařům to vrtalo hlavou, a proto se rozhodli, že provedou ještě jeden krevní test. Jeho výsledek jí však lékaři nikdy nesdělili, ačkoli čekala na telefon. „Hádám, že se krevní test zaměnil s testem někoho jiného, protože těhotná nejsem. Stále mě však bolí břicho, a tak se musím vrátit na další vyšetření,“ vysvětlila. Myslí si, že lékaři poté, co vyloučili těhotenství, zapomněli na skutečný důvod její návštěvy a zapomněli ji pozvat na další vyšetření. Mnozí lidé soucítili se Samanthou, když byla v šoku.

Někteří lidé se svěřili, že by dostali infarkt, kdyby jim lékař sdělil takovou zprávu. Samantha na tento komentář reagovala: „Bylo to horší. Moje babička je věřící a říkala, že jsem požehnaná. Byla jsem opravdu zmatená.“ Další lidé nekomentovali špatně diagnostikované těhotenství, ale zaměřili se na její skutečný problém. Myslí si, že by mohlo mít cysty na vaječnících, hormonální nerovnováhu nebo endometriózu. Další lidé si nedovolili tipovat a přemlouvali ji, ať zajde opět za lékařem a zjistí, co jí je.

Jak byste se zachovali po takové zprávě?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů