Je jí 24 a už má 21 dětí. Mladá maminka chce mít největší rodinu na světě, s manželem pracují na dalších dětech

Pro tuto mladou dívku je jednoznačně rodina na prvním místě. Vždy si přála vychovat mnoho dětí, prozatím se jejich počet zastavil na čísle 21.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Kristina Ozturuk vždy toužila vychovat mnoho dětí. S tureckým miliardářem Galipem Ozturkem jich aktuálně vychovávají 21, ale nechali se slyšet, že by rádi došli k mnohem větším číslům. Vzhledem k tomu, že Kristinin příběh je velmi neobvyklý, rozhodla se ho sdílet také na Instagramu, kde má nyní téměř 250 tisíc sledujících.

Potkali se na striptýzu

Kristina je původem z Ruska a se svým současným manželem se potkali ve striptýzovém baru. Okamžitě si učarovali a brzy zjistili, že jejich největší sen je stejný – oba chtěli velkou rodinu a hodně potomků. Žena měla s předchozím manželem dceru Viktorii, které postupně přibylo dalších 20 sourozenců. Jak k tomu došlo?

Zaplatili náhradní matky

Galip Ozturk je v Turecku známým miliardářem, takže v domácnosti peníze rozhodně nechyběly. Pár se proto rozhodl zaplatit náhradní matky, které jim děti odnosí. Jejich první syn Mustafa přišel na svět v březnu roku 2020, a následně v dalších 14 měsících přibylo 19 potomků„Ačkoliv se to zdá nereálné, jsem neustále s dětmi a dělám všechny věci, které mámy běžně dělají. Jediný rozdíl je v počtu dětí,“ nechala se slyšet Kristina.

Pomáhá jim 16 chův

Péče o tolik dětí není náročná pouze fyzicky a psychicky, ale také finančně. O děti se pomáhá starat celkem 16 chův, za které ročně manželé zaplatí více než 2 miliony korun. Mladá maminka také prozradila, že za týden utratí více než 100 tisíc korun za potraviny, vybavení do školy a hračky pro všechny své děti.

Dodržují striktní režim

Takto početná rodina musí mít stanovený pevný denní řád a režim, aby v domácnosti nezavládl chaos. Ačkoliv přes týden jsou rodiče Galip a Kristina pracovně často vytížení, svým dětem vše vrací o víkendech, kdy všichni obědvají u jednoho stolu a vypráví si zážitky. Kristina říká, že být obklopena tolika dětmi ji dělá nesmírně šťastnou a nikdy svého rozhodnutí nelitovala.

Co si myslíte o rozhodnutí této ženy vychovat tolik potomků?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Moje tchyně dávala do mikrovlnky ponožky. Nechápala jsem to až do té doby, než mi vysvětlila, že se tak zahřívá
Události247.cz
Události247.cz
Strach z útoků: Menšiny se bojí o své životy. Vládu to ale nezajímá
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Nečekané příznaky vysokého krevního tlaku: Když hodnota překročí 180/120 mm Hg, znecitliví ruce
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vrátíte se do chladného bytu a zapnete radiátor na 5? To je chyba. Je lepší pustit ho na střední stupeň a vyčkat