Je jí 24 a už má 21 dětí. Mladá maminka chce mít největší rodinu na světě, s manželem pracují na dalších dětech

Pro tuto mladou dívku je jednoznačně rodina na prvním místě. Vždy si přála vychovat mnoho dětí, prozatím se jejich počet zastavil na čísle 21.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Kristina Ozturuk vždy toužila vychovat mnoho dětí. S tureckým miliardářem Galipem Ozturkem jich aktuálně vychovávají 21, ale nechali se slyšet, že by rádi došli k mnohem větším číslům. Vzhledem k tomu, že Kristinin příběh je velmi neobvyklý, rozhodla se ho sdílet také na Instagramu, kde má nyní téměř 250 tisíc sledujících.

Potkali se na striptýzu

Kristina je původem z Ruska a se svým současným manželem se potkali ve striptýzovém baru. Okamžitě si učarovali a brzy zjistili, že jejich největší sen je stejný – oba chtěli velkou rodinu a hodně potomků. Žena měla s předchozím manželem dceru Viktorii, které postupně přibylo dalších 20 sourozenců. Jak k tomu došlo?

Zaplatili náhradní matky

Galip Ozturk je v Turecku známým miliardářem, takže v domácnosti peníze rozhodně nechyběly. Pár se proto rozhodl zaplatit náhradní matky, které jim děti odnosí. Jejich první syn Mustafa přišel na svět v březnu roku 2020, a následně v dalších 14 měsících přibylo 19 potomků„Ačkoliv se to zdá nereálné, jsem neustále s dětmi a dělám všechny věci, které mámy běžně dělají. Jediný rozdíl je v počtu dětí,“ nechala se slyšet Kristina.

Pomáhá jim 16 chův

Péče o tolik dětí není náročná pouze fyzicky a psychicky, ale také finančně. O děti se pomáhá starat celkem 16 chův, za které ročně manželé zaplatí více než 2 miliony korun. Mladá maminka také prozradila, že za týden utratí více než 100 tisíc korun za potraviny, vybavení do školy a hračky pro všechny své děti.

Dodržují striktní režim

Takto početná rodina musí mít stanovený pevný denní řád a režim, aby v domácnosti nezavládl chaos. Ačkoliv přes týden jsou rodiče Galip a Kristina pracovně často vytížení, svým dětem vše vrací o víkendech, kdy všichni obědvají u jednoho stolu a vypráví si zážitky. Kristina říká, že být obklopena tolika dětmi ji dělá nesmírně šťastnou a nikdy svého rozhodnutí nelitovala.

Co si myslíte o rozhodnutí této ženy vychovat tolik potomků?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články