Taneční pár a jejich neobvyklý tanec ohromil každého z přítomných. Porotu dojal k slzám

Ukrajinský taneční pár Duo Flame vystupuje v pořadu „Mám talent“, ve kterém předvádí svůj velmi neobvyklý tanec, který již zvládl obletět celý svět. O jakou úpravu tance se pár zasloužil?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Občas se na světě najdou tak schopní a talentovaní umělci, kteří dokáží svým umem obletět celý svět. A když se jim to nepovede fyzicky, tak jejich schopnosti alespoň obletí celý internet. Vzpomínáte si, kdy vás naposledy vzal za srdce nějaký velmi talentovaný umělec?

iZdroj fotografie: Depositphotos

Takto talentované umělce najdeme jistě po celém světě. A v dnešní době, která žije moderními technologiemi, není vůbec nic složitého, aby se umělcovy schopnosti dostaly do světa. Pak už záleží jen na tom, jak moc originální umělec dokáže být a na tom, zda se mu podaří získat si srdce diváků.

iZdroj fotografie: Depositphotos

I přes to, že není nic složitého dostat své schopnosti a dovednosti mezi lidi, je velmi obtížné získat jejich zájem, prosadit se a své příznivce si udržet. A právě to se povedlo ukrajinskému páru Duo Flame, který se svým originálním tancem, kterým baví diváky v ukrajinské show „Mám talent“, obletěli snad všechny internetové sítě a získali obdiv. Video, které ukazuje jejich práci s tancem vidělo již více než 40 000 lidí po celém světě.

Taneční pár Duo Flame

Taneční pár Duo Flame, který vystupuje v ukrajinském pořadu „Mám talent“ se skládá se dvou osob, z muže a ženy. Oba členové tanečního páru pochází z Kyjeva. Taneční pár tvoří Vladyslava Ivashkiana a Aiushe Khadzh Khameda. Není to ale jen tak obyčejný taneční pár, nejsou to přátelé ani kolegové, váže je k sobě něco víc. Tyto osoby k sobě poutá láska, která může být jedním z důvodů jejich úspěšnosti.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Podařilo se jim najít jeden velký společný koníček, kterému se spolu věnují, a tím je tanec. Společné zájmy hrají ve spokojeném vztahu velmi důležitou roli. Kromě toho mají oba dva velmi skvělé akrobatické dovednosti, což opět tanci přidává zvláštní a okouzlující šarm. Tanec, kterému se spolu věnují je opravdu originální a pozoruhodný. To dokládá video, na které se můžete podívat, a přesvědčit se tak o jejich tanečním umu. 

Zdroj: Tribu Dance

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články