Dopravní zácpa se proměnila v dokonalou show. Žena se rozhodla protančit kecky přímo uprostřed silnice. Všem uvázlým vyčarovala úsměv

Všichni máme alespoň jednoho přítele, který zaručí zábavu v každé situaci. Buďme za ně vděční, bez nich by byl svět o tolik smutnější.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mít přítele, který je životem i duší králem večírku, vám může dopřát značné uvolnění a možnost vyjít ze své ulity, což vám pomůže získat plně prožitý každý den. Na druhé straně můžete být vždy u toho, pokud váš bláznivý přítel potřebuje kdykoliv uzemnit, nebo když prožívá špatné období a na okamžik zapomněl, jak osvobozující je se smát. Energická žena jménem Lisa Smoot přesně ví, jak si dobře užít každou situaci, a to i nenáviděnou dopravní zácpu.

Video, které vás nenechá v klidu

Na záznamu zveřejněném na YouTube je vidět, jak se Lisa mění z pozice řidiče na nezkrotnou tanečnici a její kamarádka Jimi ji mezitím z boku natáčí. Video nedokážete shlédnout, aniž byste se nesmáli. V okamžiku, kdy začne hrát populární píseň Me Too od Meghan Trainorové, dá Lisa jasně najevo, že skladba patří mezi její oblíbené.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ozvou se basy a Lisa začne vsedě tančit do rytmu. Její kamarádka sedící po jejím boku se zmíní, že by mohla vystoupit z auta. Možná netušila, že ji Lisa opravdu poslechne. Bezpochyby se jedná o její oblíbenou píseň a všichni dobře víme, jaký je to pocit, když se v rádiu rozezní skladba, kterou milujeme.

Velká show pro čekající motoristy

Ve chvíli, kdy zazní refrén písně, udělá Lisa přesně to, co před chvílí zmínila Jimi. Vystoupí z auta. Člověk by si myslel, že ve chvíli, kdy je tváří v tvář mnoha okolo stojícím autům, z ní spadne to obrovské odhodlání a ztuhnou jí nohy. Lisa se ale ničeho nebojí. Naopak vypadá, že se snaží ostatní řidiče povzbuzovat, zatímco tleská, tančí a užívá si svou chvíli slávy. Podívejte se na krátké video a nechte se strnout neuvěřitelnou energií, kterou Lisa předvádí.

Své odvaze může vděčit za velkou popularitu zveřejněného videa a rozhodne se pro začátek své internetové kariéry. Lisa vytvořila facebookovou stránku Život s Lisou Smoot, kde pokračuje v dokumentování všech svých šíleností. Pokud se vám líbil její první tanec, určitě vás nadchnou i její další příspěvky na Facebooku.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články