Operní pěvkyně přišla předvést svůj talent. Pár chvil nato nemohli diváci uvěřit, že před nimi stojí tatáž osoba

Tato žena svým pěveckým vystoupením šokovala porotu v talentové soutěži. Opravdu netušila, že se téměř přes noc stane obrovskou hvězdou.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Do talentových soutěží se hlásí velké množství lidí, kteří jsou na něco šikovní. Někdy se tam ovšem přihlásí i takoví, co si myslí, že mají velký talent, a po vystoupení se ukáže, že to byl opravdu jen jejich názor. Jedno je ale jisté, výkonem této ženy budete skutečně ohromeni. Protože to, co předvedla, nikdo nečekal, ani porotci. Podívejte se sami.

Byl to její velký sen

Cristina Ramos je 37letá žena, která o sobě říká, že žije velmi spokojený život. Do talentové soutěže se chtěla přihlásit už před mnoha lety, ale zkrátka na to nenašla odvahu, protože si myslela, že není dostatečně dobrá na to, aby měla úspěch. Avšak dokonce i její přátelé a rodina měli pocit, že by to měla zkusit, protože za zkoušku přece nic nedá. A tak po dlouhém rozhodování došla k názoru, že tam půjde. Přece jen to byl její velký sen.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Samozřejmě, že byla velmi nervózní. Když už věděla, že za chvíli půjde na pódium, chtěla utéct. Nikdy totiž nevystupovala před tak velkým publikem, vždy jen před rodinou a pár známými. Nakonec to ale vydržela a když zavolali její jméno, jako by z ní najednou opadla veškerá nervozita. A byla to ta nejlepší věc, kterou mohla udělat.

Podívejte se na vystoupení

Před porotu Cristina přišla ve večerních černých šatech a vypadala opravdu nádherně. Představila se a řekla, s čím chce vystoupit. Porotu dokonale zmátla, protože začala zpívat operní píseň, a je třeba říct, že jí to opravdu šlo. Jenže poté udělala něco, co nečekal vůbec nikdo. Po zhlédnutí tohoto videa pochopíte, proč se stala světově proslulou. Podívejte se sami.

Na jaké talentové soutěže se díváte?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články