Mladou zpěvačku Slávik shodil už 50 vteřin poté, co přišla na pódium. Podle diváků ji odsoudil kvůli vzhledu

Uživatelé v komentářích si myslí, že byla žena souzena za svůj vzhled a ne za svůj zpěv. Každý může situaci posoudit sám podle záznamu.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Slovenská soutěžící jménem Denisa Nemetová obohatila soutěž Česko Slovensko má talent svým zpěvem. Všechno by bylo v pořádku, kdyby se v komentářích pod záznamem jejího vystoupení nerozpoutala lavina reakcí, které se všechny shodují na jednom. A to na neprofesionálním chování poroty, tedy Jaro Slávika, Diany Mórové, Jakuba Prachaře a Lucie Bílé.

Problémy s trémou

Denisa hned v uvítacím medailonku na začátku sdělila divákům, že zpívá odmalička a zpěv ji baví a naplňuje. Následně se hned odlišila od ostatních soutěžících, jelikož si stěžovala na zdravotní problémy pravděpodobně spojené s trémou před samotným vystoupením. Během ošetření přivolanou záchrannou službou se svěřila s obavami konkrétně ze dvou porotců.

Největší strach měla z Lucie Bílé a Jaro Slávika. Přivolaný záchranář shledal její stav jako uspokojivý a rozhodl, že může vystupovat. Osmadvacetiletá Denisa se porotě svěřila se svou trémou a začala zpívat hned, jakmile to bylo možné. Jaro Slávik reagoval zmáčknutím červeného tlačítka, které dává soutěžícímu najevo, že jeho vystoupení není porotcem shledáno za atraktivní.

Tvrdé odmítnutí

Lucie Bílá naopak projevila obavy o zdravotní stav Denisy, protože se jí zdálo, že se soutěžící těžce dýchá. Do diskuze se zapojil i Jakub Prachař a Diana Mórová. Společně se snažili Denisu uklidnit a přesvědčit, aby zkusila zazpívat také s nějakým hudebním podkladem. Ta však tuto možnost odmítla a několikrát zopakovala, že už opustí hlavní stage, protože nepostupuje.

mlada-zena-zpev-svetla iZdroj fotografie: iStock

Na Denise bylo s postupem času stále více znát, že se necítí dobře ve středu pozornosti. Jakub Prachař s Dianou Mórovou se ji snažili ještě naposledy povzbudit, avšak neúspěšně. Na konci záznamu zazněl ještě proslov Jaro Slávika o tom, jak by mělo představení probíhat a čeho se vyvarovat. Na prémiové díly soutěže se můžete dívat každou sobotu od 20:15 na Primě.

Jaký máte názor na chování poroty?

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články